14 Ocak Cumartesi Şok Market Aktüel Fırsat Kataloğu! En ucuz ürü

14 Ocak Cumartesi Şok Market Aktüel Fırsat Kataloğu! En ucuz ürünler listesi!

14

İstanbul

14 Ocak Cumartesi Şok Market Aktüel Fırsat Kataloğu! En ucuz ürünler listesi!

14 Ocak Cumartesi Şok Market Aktüel Fırsat Kataloğu! En ucuz ürünler listesi!, 14 Ocak Cumartesi Şok Market Aktüel Fırsat Kataloğu! En ucuz ürünler listesi!
13 Ocak Cuma Şok Aktüel Fırsat Kataloğu yayınlandı mı? Bu hafta Şok Aktüel'de hangi ürünler olacak? En ucuz ürün hangisi? Oyuncaklarda, ısıtıcılarda (UFO) indirim var mı? 13 Ocak Cuma Şok Aktüel İndirim Kataloğu ve diğer detayları haberimizde bulabilirsiniz... 13.01.2017
14 Ocak Cumartesi Şok Market Aktüel Fırsat Kataloğu! En ucuz ürünler listesi!

14 OCAK CUMARTESİ ŞOK MARKET AKTÜEL FIRSAT KATALOĞU

13 Ocak Cuma Şok Aktüel fırsat kataloğu yayınlandı bile! 'Fabrikadan Halka' sloganı ile yıllardır müşterilerine ucuz ürünler satmaya çalışan ve her hafta çarşamba Şok Aktüel Fırsat Kataloğu yayınlayan marketler zinciri Şok bu hafta da bu kampanyaya devam ediyor... Yine elektronikten giyime, mutfak eşyasından bakliyata bir çok üründe çok cazip fiyatlarla müşterilerinin karşısına çıkıyor. Peki 13 Ocak Cuma Şok Aktüel fırsat kataloğunda hangi ürünler yer alacak? Şok marketi saat kaçta açılıyor kaçta kapanıyor? Şok'ta UFO ısıtıcısı fiyatı ne kadar? Yudum ayçiçeği yağı ne kadar?

İŞTE ŞOK AKTÜEL FIRSATLAR KATALOĞU 13 OCAK CUMA

ŞOK MARKET KAÇTA AÇILIYOR KAÇTA KAPANIYOR?

Şok marketi hafta içleri saat 8.30'da açılıyor akşam ise 21.00'da kapanıyor.

Yorum Ekle
Yukarı Git