16 Şubat 2017 Perşembe günü burç yorumları

16 Şubat 2017 Perşembe günü burç yorumları

21

İstanbul

16 Şubat 2017 Perşembe günü burç yorumları

16 Şubat 2017 Perşembe günü burç yorumları, 16 Şubat 2017 Perşembe günü burç yorumları
16 Şubat'ta dünyaya gelen insanlar hangi burç oluyor? 16 Şubat Çarşamba günlük burç yorumları... Kova burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri nelerdir? Kova burcunun uğurlu günü hangisi? Kova burcunun ortak özellikleri nelerdir? Kova burcundan olan ünlüler hangileri? Kova burcu erkeğinin/kadının özellikleri neler? 16 Şubat burç yorumları ve burçlara dair her şeyi sizin için derledik. 16.02.2017
16 Şubat 2017 Perşembe günü burç yorumları

16 Şubat'ta dünyaya gelen insanlar hangi burç oluyor? 16 Şubat Çarşamba günlük burç yorumları... Kova burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri nelerdir? Kova burcunun uğurlu günü hangisi? Kova burcunun ortak özellikleri nelerdir? Kova burcundan olan ünlüler hangileri? Kova burcu erkeğinin/kadının özellikleri neler? 16 Şubat burç yorumları ve burçlara dair her şeyi sizin için derledik.

Şubat 2017 Günlük Burç yorumları

16 ŞUBAT KOÇ BURCU YORUMU

Koç burcu bugün gerginlik yaratacak problemlerle uğraşabilir. Sorumluluklarınızın ve işlerinizin bu aralar üzerinizde bir baskı yaratması sizin oldukça fazla gerilmenize sebep olabilir. Bu gerginliğe rağmen yine de elinizdeki işleri bir bir halledebilirsiniz. İş hayatınızdaki mücadeleci tavrınız sayesinde farklı oluşunuz fark edilecek. Yapmanız gereken en önemli şey, sağlığınız için gerginliğin hayatınıza müdahale etmesini önlemek.

16 ŞUBAT BOĞA BURCU YORUMU

Boğa burcu için bugün oldukça verimli geçecek. Sosyal ortamlarda popülerliğinizin artması için bugün küçük yatırımlar yapacaksınız. Arkadaş ortamlarına geri döndüğünüze sevinen birkaç kişi var. Öte yandan bu aralar sorun yaşadığınız ilişkiniz hakkında önemli bir karar alabilirsiniz. Ayrıca bu gün, kariyeriniz için de olumlu dönüşler alabilme potansiyeline sahip.

16 ŞUBAT İKİZLER BURCU YORUMU

İkizler burcu için bugün adeta mutluluk saçacak. Odakta aşk olmak üzere ilişkilerle ilgili kendinizi oldukça keyifli hissedeceksiniz. Sevildiğinizi anlamaktan öte doyasıya hissedebileceksiniz. İlişkinizdeki tartışmalarda bir şekilde idare edebildiğiniz konuların çözümü için alternatifler düşünmeye başlayabilir ve bunun sonucunda daha belirgin kurallar koyarak net sonuçlar alma yoluna gidebilirsiniz. Bir diğer mutlu haber ise kariyer cephesinden gelebilir.

16 ŞUBAT YENGEÇ BURCU YORUMU

Yengeç burcunun gündemini güzel haberler kaplayacak. Bir ortağınızla beraber koyulduğunuz işin sonucuna yatırım yapabileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Elinizdeki fırsatları ortağınızla birlikte değerlendirdiğiniz ve birbirinize destek verdiğiniz sürece güzel sonuçlar elde edebileceksiniz. Aşk hayatınızda ise güzel gelişmeler sizinle ancak sizin bu gelişmeleri fark edebilmeniz için etrafa karşı biraz daha açık olmalısınız.

16 ŞUBAT ASLAN BURCU YORUMU

Aslan burcunun kaygılardan uzaklaşması gerekiyor. Aklınızı kurcalayan birçok problem yüzünden kendinize içinde bulunduğunuz anı zehir ediyorsunuz. Dışarı yansıtmadığınız takıntılı hallerinizi sizi yıpratıyor. Kendinize yüklenmeyip bir kenara bırakıp güvendiğiniz kişilerle konuşmayı deneyin. Ulaşılamaz düşündükleri siz, aslında sizde olan egodan çok daha fazlasısınız. Size yaklaşmaya çalışan biri var. Bu sefer siz kendinizi anlatmayın, karışınızdakinin sizi tanımasına izin verin.

16 ŞUBAT BAŞAK BURCU YORUMU

Başak burcunun iş hayatı yükselişe geçecek. Kendinizi iş hayatınızda belirgin bir şekilde gösterebileceğiniz önemli fırsatlar eline geçebilir. Eğer bunları potansiyelinizi bastırmadan ve kendinize güvenerek değerlendirebilirseniz patron ve üstlerinizden güzel ve gelecek vadedecek övgüler alabilirsiniz. Yoğun bir süreçtesiniz, kurduğunuz iletişime dikkat etmeyi ihmal etmeyin.

16 ŞUBAT TERAZİ BURCU YORUMU

Terazi burcunun üzerine bugün, ilişkilerindeki dengeyi koruma görevi düşüyor. Arkadaş çevrenizde ve sosyal ortamlardaki beklenmedik bazı tavırlar sizi oldukça gerebilir. Sinirlerinize hakim olmanız ve olaylara büyük tepkiler vermemeniz gerekiyor. Öte yandan maddi beklentiler içerisinde olmamanızı ve planlı harcamalarda bulunmanızı öneririz.

16 ŞUBAT AKREP BURCU YORUMU

Akrep burcu duygularını aşırı yaşaması sonucu birtakım sağlık problemleriyle karşılaşabilir. Maruz kalacağınız stres yüzünden birtakım sağlık sorunlarıyla karşılaşmanız muhtemel. Bu yüzden ikili ilişkilerinizde yaşayacağınız kıskançlık ve sahiplenme duygusunun abartılmasından kaynaklı yaşayacağınız gerginliği fazla abartmamalı ve duygularınıza hakim olabilmelisiniz.

16 ŞUBAT YAY BURCU YORUMU

Yay burcu kuracağı iletişimde etkili bir rol oynayacak. Gelir giderlerinizi aktif ve etkili bir biçimde olumlu yönetmeniz söz konusu. Kuracağınız iletişimle de ikna kabiliyetinizi etkin kullanarak maddi kaynaklarınızı genişletebilirsiniz. Bunun yanı sıra aşk hayatınızdaki olumlu gelişmeler yaşamınızda birtakım güzelliklerin yaşamına zemin hazırlayacak.

16 ŞUBAT OĞLAK BURCU YORUMU

Oğlak burcu için bugünün en güzel haberi finansal konularla ilgili. Maddi konularla ilgili kaydedeceğiniz önemli gelişmeler hayatınızda çoğu durumu yeniden düzenleyip istediğiniz gibi planlamanızı sağlayacak. Yakın çevrenizdekilerle daha yakın iletişim kuracak ve kardeş yahut akrabalarınızdan güzel destekler alacaksınız.

16 ŞUBAT KOVA BURCU YORUMU

Kova burcu bugün iletişimde zor anlar yaşayabilir. Koruma kalkanınızı yüksek dozda güçlendirmiş bir şekilde yakın çevrenize dahi soğuk davranabilirsiniz. Aşk başta olmak üzere ikili ilişkilerinizde egonuza çarpan kişiler tarafından sert bir şekilde eleştirilebilirsiniz. Üslubunuzun da oldukça sert olduğu bu gün, iş ortamındaki arkadaşlarınızla da gerilebilirsiniz. Kibri ve önyargınızı bir kenara bırakıp etrafınızdaki insanlara gerçek sizi göstermelisiniz.

16 ŞUBAT BALIK BURCU YORUMU

Balık burcu için bugün arınma günü. Bu günlerde yaşadığınız olumsuzluklar ve hayalkırıklıklarından sonra kendinizi biraz soyutlama kararı alabilirsiniz. Aslında alacağınız bu karar size ve ruhunuza ilaç gibi gelecek. Dostlarınızdan gelen büyük destekle bu süreci ruhsal gelişiminiz için bir fırsat olarak görebilirsiniz. Her kötü olayın sonucu size ne yaşarsanız yaşayın güzel bir tecrübe olarak dönecektir.

KOVA BURCUNUN ÖZELLİKLERİ NELER? OĞLAK BURCU KADINI VE ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ

Yönetici Gezegeni: Uranüs

Element: Hava

Nitelik: Sabit

Uğurlu Sayıları: 1, 7

Gün: Çarşamba

Renk: Mavi

Hayvan: Büyük kuşlar

Bitki: Meyve ağaçları ve orkide

Kıymetli Taş: Cam, kalkedon

KOVA BURCU KADININ GENEL ÖZELLİKLERİ

Neşeli ve keyifli bir kişiliği vardır. özgürlüğüne düşkün, becerikli, kararlı ve değişken yapısıyla dikkati çeker. Çevresinde aranan ve fikrine önem verilen bir dosttur. Dostluğa çok önem verir ve kendi gibi düşünen insanlarla arkadaşlık etmekten çok keyif alır. Çalışkandır ve giriştiği her işte başarılı olur.Maddi konularda savurgandır ve düşüncesizce para harcamayı sever.

Kova burcu kadını kişilik olarak zordur. Kendisini kısıtlayan beraberliklerden uzak durmayı tercih eder. İyi niyetli, kafaca uyuştuğu ve kendisini anlayan bir erkekle mutlu olabilir. Sevdiği zaman mükemmel bir aşık olacak ve ilişkisini keyifli hale getirmek için elinden geleni yapacaktır. Dürüsttür ve güvenilirdir. Çevresindeki insanlara karşı gayet açık ve nettir.

Duygusal anlamda hassastır ve derin hislere sahiptir.Değişikliği ve farklılığı sever ve ilişkisinin de böyle olması için çaba harcar. Hayata dair her şeyi paylaşmayı sever ve iyi bir partner olur.Evine düşkündür. Eğlenceli bir eş ve düşünceli bir anne olacaktır.

KOVA BURCU ERKEĞİNİN GENEL ÖZELLİKLERİ

Kova burcu erkeği nazik, iyimser, özgürlüğüne düşkün ve çok yönlü yapısıyla dikkati çeker. Çok yönlü oluşu zor anlaşılan bir kişilik sergilemesine neden olur. Duygularını kolay kolay belli etmez. Hoş ve neşeli kişiliği toplum içinde sevilen bir insan olmasını sağlar.

Her anlamda mükemmeliyetçidir ve azla yetinmeyi sevmez. Yeni insanlarla tanışmak ve onlarla fikir alışverişinde bulunmaktan keyif alır. Hal ve tavırlarıyla beğenilen bir insandır.

Kova burcu erkeği ikili ilişkilerinde iyi bir arkadaş ve tutkulu bir aşıktır. Akıllı ve kişilikli kadınlardan hoşlanır. Duygusal ve düşünsel yoğunluğunu paylaşabilecek birini ister. Sevdiği zaman düşünceli ve eğlenceli bir partner olur. Evliliğe yatkındır ve onun gösterdiği farklılığa ayak uydurabilecek biriyle mutlu bir evliliği olur.

KOVA BURCU OLAN ÜNLÜLER HANGİLERİ?

Ajda Pekkan, Aysel Gürel, Engin Günaydın, Nazan Öncel, İbrahim Çelikkol, Candan Erçetin, Harika Avcı, Esen Yenenler, Mehmet Ali Erbil, Emre Aydın, Cristiano Ronaldo, Shakira, Amy Winehouse,Elijah Wood, Justin Timberlake, Galileo Galilei, Charles Darwin, Charles Dickens, Thomas Edison, Bertolt Brecht, Wolfgang Amadeus Mozart, Jules Verne, Desmond Morris, James Joyce, James Dean, Abraham Lincoln, Franklin Roosevelt, Paul Newman, Franz Schubert, Clark Gable, Eva Braun, Mia Farrow, Norman Maier, Ronald Reagan, John Travolta, Nastassia Kinski...

Yorum Ekle
Yukarı Git