17 Şubat 2017 Cuma günü burç yorumları

17 Şubat 2017 Cuma günü burç yorumları

21

İstanbul

17 Şubat 2017 Cuma günü burç yorumları

17 Şubat 2017 Cuma günü burç yorumları, 17 Şubat 2017 Cuma günü burç yorumları
17 Şubat'ta dünyaya gelen insanlar hangi burç oluyor? 17 Şubat Cuma günlük burç yorumları...Kova burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri nelerdir? Kova burcunun uğurlu günü hangisi? Kova burcunun ortak özellikleri nelerdir? Kova burcundan olan ünlüler hangileri? Kova burcu erkeğinin/kadının özellikleri neler? 17 Şubat burç yorumları ve burçlara dair her şeyi sizin için derledik. 17.02.2017
17 Şubat 2017 Cuma günü burç yorumları

17 Şubat'ta dünyaya gelen insanlar hangi burç oluyor? 17 Şubat Cuma günlük burç yorumları...Kova burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri nelerdir? Kova burcunun uğurlu günü hangisi? Kova burcunun ortak özellikleri nelerdir? Kova burcundan olan ünlüler hangileri? Kova burcu erkeğinin/kadının özellikleri neler? 17 Şubat burç yorumları ve burçlara dair her şeyi sizin için derledik.

17 ŞUBAT 2017 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

17 ŞUBAT KOÇ BURCU YORUMU

Koç burcu mutlu olmak istiyorsa beklentilerini düşürmeli. Verdiğiniz emek ve bulunduğunuz fedakarlıklar karşısında beklentileriniz istediğiniz gibi karşılanmıyor ve bu da sizi ümitsizliğe itiyor. Karşınızdaki kişide karşılığı olmayan bir durumun beklentisi sizi yıpratacaktır. Bu yüzden gün boyu, olaylara biraz daha gerçekçi yaklaşmaya çalışın.

17 ŞUBAT BOĞA BURCU YORUMU

Boğa burcu için güzel geçecek bir gün. Beklediğiniz ödemeleriniz bugün gerçekleşebilir. Bu sayede de planladığınız ancak vazgeçtiğiniz hayalleriniz tekrar gündeme gelebilir. Aşk hayatınızda da aklınızı kurcalayan karışıklıklar netlik kazanacak.

17 ŞUBAT İKİZLER BURCU YORUMU

İkizler burcu hamlesini yapacak. Kararlı duruşunuzla iş hayatınızda ön plana çıkmaya başladınız. Ayrıca meraklı ve sosyal oluşunuz da sizin göze çarpmanızı sağlıyor. Bu durum kendinize olan güveninizi beslerken öte yandan aşk hayatınızda yanlış anlaşılmalardan kaynaklanacak problemlere dikkat!

17 ŞUBAT YENGEÇ BURCU YORUMU

Yengeç burcu için önemli kararlar vermesi gereken bir gün. Aileniz veya iş hayatınız hakkında devamında sorumlulukların geleceği kararlar vermeniz gerekiyor. Sorumluluk fikri sizi kaygıya doğru yönlendirse de ailenizde alacağınız büyük destek ile bu sorunun altından da iyi bir şekilde çıkacaksınız. Stres ve kaygınızı yönetmeniz bu süreçte sizin için önemli olacak

17 ŞUBAT ASLAN BURCU YORUMU

Aslan burcu için gerçek anlamda iyi bir gün. Aklınızın ucundan geçmeyecek kişilerden ummadığınız anda yardımlar alacaksınız. Bugün sizin için oldukça kıymetli geçecek. Her şey lehinize işleyecek. Hislerinize güvenin ve onları takip edin. Bugün sizin gününüz.

17 ŞUBAT BAŞAK BURCU YORUMU

Başak burcu, için zorlanacağı bir gün. İlişkilerinizde kendinizi konumlandırma açısından kendinizi biraz boşlukta hissediyorsunuz. Bunu ifade ettiğinizde de olmadığınız sıfatlar işitiyor ve kendinizi sıkıntıda hissediyorsunuz. Bu yüzden içinizde sayıklayan problemlerinizi bir müddet susturun ve her şeyi akışına bırakın.

17 ŞUBAT TERAZİ BURCU YORUMU

Terazi burcu yeni arkadaşlıklara kendini açmalı. Bu zamana kadar yaşadığınız hayalkırıklıkları ve üzüntünüzü bir kenara bırakın. Kendinizle barışacak yaptığınız hatalarınızı affedin ve yeni bir sayfa açın kendinize. Yeni arkadaşlık ve dostluklar size ilaç gibi gelecek. Kendinize bir şans verin.

17 ŞUBAT AKREP BURCU YORUMU

Akrep burcu iletişimine dikkat etmeli. Bu aralar yutkunarak susmanın açıklama yapmaktan çok daha az zarar verdiğini düşünüyorsunuz. Açıklama yapmaktan yoruldunuz ama konuştuğunuzda da ipleri kopartıyorsunuz. Kurduğunuz iletişime dikkat edin, haklıyken haksız düşme durumunuz var. Öte yandan da maddi konularda yüzünüzü güldürecek gelişmeler yaşayacaksınız.

17 ŞUBAT YAY BURCU YORUMU

Yay burcu fikir danışması gereken bir günde. Yaşadığınız birtakım problemlerin içinden çıkamıyorsunuz. Tam anlamıyla güvendiğiniz kişilere danışırsanız omuzlarınızdaki yük hafifleyecektir. Kendinize bu kadar yüklenmemenizi ve problemlerinizin çözümü sürecinde kendinizi yalnız hissetmemenizi öneririz.

17 ŞUBAT OĞLAK BURCU YORUMU

Oğlak burcu finansal kaynaklara ulaşmanız yakın. Uzun süredir düşünmekten ve çözüm üretememenizden sizi sıkıntıya sokan borçlarınız için ferahlama zamanı yaklaşıyor. Hayatınızdaki yaşça büyük kişiler size finansal desteğin kapılarını açacak.

17 ŞUBAT KOVA BURCU YORUMU

Kova burcu için yaratıcı bir gün olacak. Çalışma arkadaşlarınız ve ortamınıza sağladığınız uyum ile etkileşimli bir şekilde yaratıcılığınız artık gösterecek. Aynı zamanda iş hayatınızda da şanslı bir süreç sizi bekliyor. Öte yandan aşk hayatınızda sizin hissedemeyeceğiniz değişimler oluyor.

17 ŞUBAT BALIK BURCU YORUMU

Balık burcu değişken ruh haline dikkat etmeli. Duygusal durumunuz ve enerjiniz bu aralar hayli iniş çıkışlı. Bu haliniz etrafınızda dengesiz olarak anılmanıza sebep olabilir ancak dert etmeyin. İçinde bulunduğunuz değişken halinizi düşünecek olursak karar vermeniz gereken anlarda aceleci davranmamanızı öneririz.

KOVA BURCUNUN ÖZELLİKLERİ NELER? OĞLAK BURCU KADINI VE ERKEĞİ ÖZELLİKLERİ

Yönetici Gezegeni: Uranüs

Element: Hava

Nitelik: Sabit

Uğurlu Sayıları: 1, 7

Gün: Çarşamba

Renk: Mavi

Hayvan: Büyük kuşlar

Bitki: Meyve ağaçları ve orkide

Kıymetli Taş: Cam, kalkedon

KOVA BURCU KADININ GENEL ÖZELLİKLERİ

Neşeli ve keyifli bir kişiliği vardır. özgürlüğüne düşkün, becerikli, kararlı ve değişken yapısıyla dikkati çeker. Çevresinde aranan ve fikrine önem verilen bir dosttur. Dostluğa çok önem verir ve kendi gibi düşünen insanlarla arkadaşlık etmekten çok keyif alır. Çalışkandır ve giriştiği her işte başarılı olur.Maddi konularda savurgandır ve düşüncesizce para harcamayı sever.

Kova burcu kadını kişilik olarak zordur. Kendisini kısıtlayan beraberliklerden uzak durmayı tercih eder. İyi niyetli, kafaca uyuştuğu ve kendisini anlayan bir erkekle mutlu olabilir. Sevdiği zaman mükemmel bir aşık olacak ve ilişkisini keyifli hale getirmek için elinden geleni yapacaktır. Dürüsttür ve güvenilirdir. Çevresindeki insanlara karşı gayet açık ve nettir.

Duygusal anlamda hassastır ve derin hislere sahiptir.Değişikliği ve farklılığı sever ve ilişkisinin de böyle olması için çaba harcar. Hayata dair her şeyi paylaşmayı sever ve iyi bir partner olur.Evine düşkündür. Eğlenceli bir eş ve düşünceli bir anne olacaktır.

KOVA BURCU ERKEĞİNİN GENEL ÖZELLİKLERİ

Kova burcu erkeği nazik, iyimser, özgürlüğüne düşkün ve çok yönlü yapısıyla dikkati çeker. Çok yönlü oluşu zor anlaşılan bir kişilik sergilemesine neden olur. Duygularını kolay kolay belli etmez. Hoş ve neşeli kişiliği toplum içinde sevilen bir insan olmasını sağlar.

Her anlamda mükemmeliyetçidir ve azla yetinmeyi sevmez. Yeni insanlarla tanışmak ve onlarla fikir alışverişinde bulunmaktan keyif alır. Hal ve tavırlarıyla beğenilen bir insandır.

Kova burcu erkeği ikili ilişkilerinde iyi bir arkadaş ve tutkulu bir aşıktır. Akıllı ve kişilikli kadınlardan hoşlanır. Duygusal ve düşünsel yoğunluğunu paylaşabilecek birini ister. Sevdiği zaman düşünceli ve eğlenceli bir partner olur. Evliliğe yatkındır ve onun gösterdiği farklılığa ayak uydurabilecek biriyle mutlu bir evliliği olur.

KOVA BURCU OLAN ÜNLÜLER HANGİLERİ?

Ajda Pekkan, Aysel Gürel, Engin Günaydın, Nazan Öncel, İbrahim Çelikkol, Candan Erçetin, Harika Avcı, Esen Yenenler, Mehmet Ali Erbil, Emre Aydın, Cristiano Ronaldo, Shakira, Amy Winehouse,Elijah Wood, Justin Timberlake, Galileo Galilei, Charles Darwin, Charles Dickens, Thomas Edison, Bertolt Brecht, Wolfgang Amadeus Mozart, Jules Verne, Desmond Morris, James Joyce, James Dean, Abraham Lincoln, Franklin Roosevelt, Paul Newman, Franz Schubert, Clark Gable, Eva Braun, Mia Farrow, Norman Maier, Ronald Reagan, John Travolta, Nastassia Kinski...

Yorum Ekle
Yukarı Git