2018 Survivor All Star'da kimler olacak?

2018 Survivor All Star'da kimler olacak?

23

İstanbul

2018 Survivor All Star'da kimler olacak?

, 2018 Survivor All Star'da kimler olacak?
2018 Survivor All Star'ın başlamasını herkes heyecanla bekliyor. Survivor All Star'da Turabi Çamkıran, Avatar Atakan, Ogeday Girişken, Nagihan Karadere, Hilmicem İntepe, Merve Aydın'ın yarışacağı iddia ediliyor. 14.10.2017
2018 Survivor All Star'da kimler olacak?

TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Survivor All Star yarışmasında detaylar belli olmaya başladı. Survivor'a kimler katılacak sorusu herkesin aklında. İddialara göre bu yıl Survivor All Star'da Turabi Çamkıran, Avatar Atakan, Ogeday Girişken, Nagihan Karadere, Hilmicem İntepe, Merve Aydın olacak. Kalan isimler zaman içinde netlik kazanacak. Avatar Atakan oynadığı diziden belli olmayan bir sebeple ayrılmıştı. Bu gelişme de Survivor'a katılacağı iddiasını güçlendirir nitelikte.

SURVİVOR NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yaz döneminde ekrana gelmesi beklenen Survivor All Star'da Turabi Çamkıran, Avatar Atakan, Ogeday Girişken, Nagihan Karadere, Hilmicem İntepe, Merve Aydın gibi isimlerin yeri hazır.Televizyonun dahi çocuğu Acun Ilıcalı, Survivor 2018 All Star yarışması yapacağını "All star yapacağız" sözleriyle kendi kanalında duyurmuştu.Yeni sezon Survivor 2018, All Star formatında olacak ve bu güne kadar ses getirmiş tüm isimler bu yarışmada yerini alacak. Muhtemelen Survivor yarışmaları gibi Survivor All Star da geleneksel Survivor başlangıç dönemi içerisinde ekranlarda olacak.

6 İSİM KESİN GİBİ

2018'de Survivor All Star formatında Turabi Çamkıran, Avatar Atakan, Ogeday Girişken, Nagihan Karadere, Hilmicem İntepe, Merve Aydın gibi isimlerin olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Yorum Ekle
Yukarı Git