3 kardeş demir kapının altında kaldı!

3 kardeş demir kapının altında kaldı!

29

İstanbul

3 kardeş demir kapının altında kaldı!

3 kardeş demir kapının altında kaldı!, 3 kardeş demir kapının altında kaldı!
Tekirdağ’ın Ergene ilçesinde, bir evin bahçe kapısı henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı sürgüsünden çıktı. Demir kapının devrildiği esnada bahçede oynayan 3 çocuk kapının altında kaldı. 02.05.2017
3 kardeş demir kapının altında kaldı!

İstanbul’da yaşayan Vedat Ballıkaya, eşi ve 3 çocuğu ile birlikte Tekirdağ Ergene ilçesi Vakıflar mahallesinde, ikamet eden ailesinin evine gitti. Olayda kapının altında kalan üç kardeşin en küçüğü olan 2,5 yaşındaki Ömer Berat, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olay Ergene’nin Vakıflar Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, İstanbul’da yaşayan Vedat Ballıkaya, eşi ve 3 çocuğu ile birlikte Vakıflar’da ikamet eden ailesinin evine geldi. Çocukların bahçede oynadığı sırada henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı yerinden çıkan sürgülü demir kapı çocukların üzerine devrildi. 3 kardeşten 11 ve 6 yaşlarında olan ikisi kurtulurken 2,5 yaşındaki Ömür Berat kapının altında kaldı. Başından darbe alarak ağır yaralanan küçük çocuk kaldırıldığı Çorlu Devlet Hastanesinde doktorların tüm çabalarına rağmen hayatını kaybetti.

Ömür Berat’ın cansız bedeni Çorlu Devlet Hastanesi Morgundaki incelemenin ardından kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için İstanbul Adli Tıp Kurumu Morguna sevk edildi.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Yorum Ekle
Yukarı Git