AK Parti Darıca İlçe Teşkilatı, 4 Olağan Kongresini gerçekleşt

AKP Darıca İlçe Teşkilatı, 4 Olağan Kongresini gerçekleştiriyor.

20

İstanbul

AK Parti Darıca İlçe Teşkilatı, 4 Olağan Kongresini gerçekleştiriyor.

, AK Parti Darıca'da, 4 .Olağan Kongresini gerçekleştiriyor
AK Parti Darıca İlçe Teşkilatı, 4 Olağan Kongresini gerçekleştiriyor. Darıca Kapalı spor salonunda yapılan kongreye partilerin ilgisi yoğun. 17.09.2017
AK Parti Darıca İlçe Teşkilatı, 4 Olağan Kongresini gerçekleştiriyor.

Kongreye AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Cemil Yaman, Sami Çakır, Mehmet Akif Yılmaz, Kocaeli Koordinatörü ve İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, misafir İlçe Başkanları, Kocaeli Eski Milletvekili Eyüp Ayar, Eski İl Başkanı Mahmut Civelek de kongreye katılım gösterdi. CHP İlçe Başkanı Yakup Törk ve Saadet Partisi İlçe Başkanı Selim Çetinkaya’da kongreyi takip ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve AKP Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş’ın mesajları okundu.

akp_darAca

Kongrede konuşan AK Parti Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, “Yaklaşık 8 yıldır yürüttüğümüz İlçe Başkanlığı görevinde alnımıza leke sürmedik. Teşkilatın yüzünü yere eğmedik. Elimizden geldiği kadar, çabamızla tek derdimiz AK Parti’nin bekası oldu. bir oy nasıl fazla alır diye dertlendik. Teşkilatımızla beraber dertlendik. Siyaset dertlenmeden olmaz. Hiçbir seçimde Allah bizi utandırmadı, Darıca'lı da her daim sandıkta fazlasıyla işini yaptı. bundan sonra işimiz daha zor, daha çetin. Daha çok çalışmamız lazım. Bugün 3.kez İlçe Başkanı adayıyım. Bu görevi tevdi eden siyasi büyüklerimize, Teşkilatımıza teşekkür ediyorum. bu güveni boşa çıkarmamak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.

akp_darAca_2

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise konuşmasında, “Bu kutlu bir davadır. Uzun yıllar medeniyetimize ışık tutacak bu davayı aktarım noktasında AK Parti, kadrolarının büyük misyonu vardır. Davamızın temeli insan odaklıdır. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışında görevlerimizi yapıyoruz. Bütün teşkilatlarımıza ve halkımıza teşekkür ediyorum. Çünkü hiçbir seçimde bizleri yalnız bırakmalıdır. Sorumluluklarımız giderek daha da artmakta. Önümüzde ciddi anlamda 2019 yılı var. 2019 içinde yerel seçim, Milletvekilliği, Cumhurbaşkanlığı Hükümet sisteminde Yüzde 50’yi geçip Türkiye’nin önünü açan çalışmalara imza atacağız. Görevlerimiz ne olursa olsun birlik içinde omuz omuza sırt sırta verip yolumuza devam edeceğiz. Mevcut İlçe yönetimimize teşekkür ediyor, yeni yönetime de başarılar diliyorum. Partimizin, Teşkilatımızın, Genel Başkanımızın emrindeyiz. Darıca’mı za hizmet etmeye devam ediyoruz. Seçim beyannamemizin arkasındayız. Sandıktan çıkan sonuçlar bizi tekrar iktidarsa taşıyacaktır ve hedeflerimiz ulaşmış olacağız. İlçe Başkanımıza ve yeni yönetimine başarı diliyor, Parti teşkilatımızın emrinde olduğumuzu belirtiyorum.” Şeklinde konuştu.

DSC_0058

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu konuşmasında, “Darıca’ya önemli hizmetler yaptık. Şimdi bizleri bekleyen Metro Projesi var. Darıcamıza Metro kazandırmak için çalışıyoruz. Ulaşım en önemli problemdir. Diğer alt ve üst yapı problemlerini hallediyoruz. Hizmetlerimizin önderi ve mimarı Cumhurbaşkanımıza dua ediyoruz. O bu milletin önüne geçmeseydi, biz bu hizmetlerin onda birini yapamazdık. Eski Türkiye’nin hallerinizi biliyorsunuz. Cumhurbaşkanlığı Hükümet sitemi için çalışacağız ve başarılarını devam ettireceğiz. Emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum. Göreve devam edecek olan Muzaffer Bıyık ve ekibine başarılar diliyorum.” dedi.

DSC_0071

Milletvekilleri adına konuşan AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, “15 yılı geride bıraktığımız hizmet mücadelesinde büyük engellerle karşılaştık. Büyük tuzaklar kuruldu, her büyük engeli öncelikle hakka olan inancımız, halkımıza olan güvenimiz ve bağlılığımız ve teşkilatlarımızla diri tuttuğumuz birlik ve beraberlikle bütün hesapları boşa çıkarttık. Milletimizin hedeflerinizi gerçekleştirdik. Çok yolumuz var, yükümüz ağır, yolumuz uzun. Sadece Anadolu'nun yükünü omuzlamadık, büyük insanlık coğrafyasının, hak ve adaleti omuzladık. Geldiğimiz noktada etrafımızın yangın yerinde çevrildiği, bütün düşmanların hazırlıklar yaptığı, bütün oyunların sahneye konduğu dönemde AKP ye görev düşüyor.

DSC_0087

AKP Darıca teşkilatının yönetim listesi;

Muzaffer Bıyık, Mustafa Aka, Savaş Yaşar, Sabahattin Karayılan, Mevlüt Kocagöz, İbrahim Pilavcı, Erdoğan Eyüboğlu, Ufuk Acay, İmran Doğan, Enver Demirci, Sinan Ağyar, İsmail Ramazanoğlu, Fatih Ünsal, Memduh Kaya, Feramuz Sağlam, Menaf Yorgun, Nuran Kurşun, Cüneyt Şentürk, Ersin Erik, Ceyda Egeli Sevinç, Emine Kalkan, Menevşe Uysal, Rüstem Kıkgül, Köksal Şakar, Mehmet Şimşek

Yorum Ekle
Yukarı Git