Amerika'ya kızım için gidiyorum!

Amerika'ya kızım için gidiyorum!

24

İstanbul

Oyuncu Ceyda Düvenci kızının tedavisi için Amerika'ya gidiyor!

Amerika'ya kızım için gidiyorum!, Amerika'ya kızım için gidiyorum!
Geçtiğimiz sene Bülent Şakrak, ile evlenen oyuncu Ceyda Düvenci, Türkiye’yi terk edip Amerika’ya yerleşeceği haberlerine yanıt Verdi. 27.04.2017
Oyuncu Ceyda Düvenci kızının tedavisi için Amerika'ya gidiyor!

Geçtiğimiz günlerde bir etkinliğe katılan Ceyda Düvenci, hakkında çıkan Amerika’ya yerleşiyor haberlerine kızının tedavisi için gittiğini, ikinci doğumunuda bu sebeple Amerika’da gerçekleştireceğini söylerken "Biz ülkemizi seviyoruz, başka ülkeye yerleşmeyiz." Diye yanıt Verdi.

2702dfade0206a8457dddf78890d8be2

Geçtiğimiz yıl Bülent Şakrak ile evlenen ve ikinci çocuğuna hamile olan oyuncu Ceyda Düvenci, önceki gün Zubizu'nun Four Seasons'ta gerçekleşen etkinliğine konuşmacı olarak katıldı. Eşi ve kızı Melisa'yla Amerika'ya yerleşme hazırlığı yapan Düvenci, bu konuyla ilgili şöyle konuştu: "Aslında Amerika'ya temelli yerleşmiyoruz. Kızım Melisa'nın özel bakımı ve doktoru orada olduğu için her sene zaten yaz aylarını Amerika'da geçiriyoruz. Uzun bir süre kalacağımız için Bülent (Şakrak) boş durmamak adına, oyalanmak için orada kendisine bir iş kurmayı planlıyor. Oradan ev almak bize daha hesaplı geldi. Doğumum da Temmuz ayına denk geldiği için, kısmetse doğumumu orada yapacağım. Biz ülkemizi seviyoruz, başka ülkeye yerleşmeyiz."

Yorum Ekle
Yukarı Git