Antika dükkanında evlilik teklifi!

Antika dükkanında evlilik teklifi!

23

İstanbul

Antika dükkanında evlilik teklifi!

Antika dükkanında evlilik teklifi!, Antika dükkanında evlilik teklifi!
Bursa’da yaşayan 23 yaşındaki Can Mert Seren, kız arkadaşına evlilik teklifi için nostaljik bir mekan seçti. 21 yaşındaki kız arkadaşı Seher Nur Hezerli’ye, Bursa’da bulunan bir antikacıda evlilik teklifinde bulundu. 27.04.2017
Antika dükkanında evlilik teklifi!

Can Mert Seren, evlilik teklifi için ailesini ve kız arkadaşını organize etti. Babasının ikinci eşine, evlilik teklifi ettiği mekanı seçti. Çiçek Abbas filmindeki meşhur minibisün üzerine, "Benimle evlenir misin" yazan genç adam, kız arkadaşı Seher Nur Hezerli’ye unutulmayacak bir teklifde bulundu.

Bursa'da yaşayan 23 yaşındaki Can Mert Seren, 21 yaşındaki kız arkadaşı Seher Nur Hezerli’ye evlilik teklifinde bulundu.

Genç, bunun için, babasının 4 yıl önce ikinci eşine evlilik teklifinde bulunduğu yeri seçti. Babasından üvey annesine nerede evlenmeyi teklifi ettiğini öğrenen genç, yapacağı teklif için kız ve kendi ailesini organize etti.

8292471

ANTİKA DÜKKANINA ÇIKARDI

Aynı zamanda babasının ve kendisinin çalıştığı antika dükkanına kızı bir şey konuşacağız diye çağıran genç adam, babasının antika aracının üzerine, "Benimle evlenir misin" yazdı. Can Mert Seren, kız arkadaşını ise babasının antika dükkanın ikinci katına çıkarttı. Daha sonra üzerine, "Benimle evlenir misin" yazdığı aracı dükkanın önüne çeken genç, kız arkadaşını balkona çağırdı. Balkona çıkan Seher Nur Hezerli, Çiçek Abbas filmindeki meşhur minibisün üzerinde, "Benimle evlenir misin" yazısını görünce şaşırdı. Erkek arkadaşının bu teklifine kayıtsız kalmayan kız, "evet" diyerek teklifi kabul etti. Kız arkadaşının parmağına yüzüğü takan Can Mert Seren, sarılarak bu anı kutladı.

DÜĞÜN BİR SONRAKİ YAZA

Can Mert Seren’in babası Murat Seren de, ikinci eşi Merve Seren’e 4 yıl önce aynı antika dükkanında evlenme teklifi yapmıştı. Babasının izinden giden genç adam, “Babam da 4 yıl önce antika dükkanında üvey anneme evlilik teklifinde bulunmuştu. Çok mutluyum” dedi. Seher Nur Hezerli, “Beni ailesiyle tanışmak için babasının dükkanına çağırdı. Benim ailem ve onun ailesi tanışacaktı. Erkek arkadaşım her şeyi organize etmiş. Teklif karşısında çok şaşırdım ve mutlu oldum. İnşallah bir dahaki yaz düğünümüzü yapacağız” şeklinde konuştu.

8292473

"İNŞALLAH BİR ÖMÜR MUTLU OLURLAR"

Baba Murat Seren, “Ben de 4 yıl önce ikinci eşime burada evlilik teklifinde bulunmuştum. Oğlumun mutluluğunu görünce ben de çok mutlu oldum” diye konuştu. Murat Seren’in eşi Merve Seren, “4 yıl öncede eşim bana burada evlenmeyi teklif etmişti. Can Mert de burada kız arkadaşına evlenme teklif etti. İnşallah bir ömür mutlu olurlar” dedi.

8292475

Yorum Ekle
Yukarı Git