Arena'da Riekerink'e şok tavır!

Arena'da Riekerink'e şok tavır!

25

İstanbul

Arena'da Riekerink'e şok tavır!

Arena'da Riekerink'e şok tavır!, Arena'da Riekerink'e şok tavır!
Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında Galatasaray-Bursaspor ile karşı karşıya geldi. Maç öncesi sarı kırmızılı cephede dikkat çekici olaylar yaşandı. 25.11.2016
Arena'da Riekerink'e şok tavır!

Galatasaraylı taraftarlar, Süper Lig'de oynadığı son 4 maçın 3'ünde mağlup olan takımlarına Bursaspor karşılaşmasında ilginç bir tepki gösterdi.

Taraftarlar, karşılaşma öncesi ısınmak için sahaya çıkan sarı kırmızılı futbolcuları toplu olarak tribüne çağırdı. Ancak taraftarlar, diğer maçların aksine Muslera ve Sneijder dahil hiçbir oyuncuyu özel olarak tribünlere davet etmedi.

RİEKERİNK BU SEFER ÇAĞIRMADILAR!

5838802b67b0a907d4b6530b

Geldiği günden bu yana taraftarların özel ilgi gösterdiği ve her maçta tribüne çağırıp alkışladığı teknik direktör Jan Olde Riekerink de ilk kez çağrılmadı.

Galatasaray'da çalıştığı dönemde 3 kupa kazanan Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, başta Selçuk İnan olmak üzere eski oyuncularıyla sarılıp hasret giderdi.

Bu arada sarı-kırmızılıların eski hocası Hamzaoğlu'nun Galatasaray kulübesinin yanından geçtiği sırada Riekerink'e attığı bakış da dikkatlerden kaçmadı...

Yorum Ekle
Yukarı Git