Astrolog Rezzan Kiraz'dan 2017 Burç Yorumları

Astrolog Rezzan Kiraz'dan 2017 Burç Yorumları

23

İstanbul
Galeri → Astrolog Rezzan Kiraz'dan 2017 Burç Yorumları

Astrolog Rezzan Kiraz'dan 2017 Burç Yorumları

Astrolog Rezzan Kiraz'dan 2017 Burç Yorumları

2017 yılında sizi neler bekliyor. Astrolog Rezzan Kiraz'dan 2017 Burç Yorumları...

2017 yılı Koç Burcu Rezzan Kiraz Aşk hayatı: Bu yıl geçmiş yıllara göre aşk hayatınız daha hareketli ve renkli geçecek. Aile kurmak isteyen koçlar için iyi bir yıl olan 2017, bazı koçların ilişkilerinde kabuslar yaşamasına neden olacak. Bu yıl sevdiklerinizle aranıza bazı mesafeler koyabilir, devam eden ilişkileriniz içinde yaşadığınız bir takım problemler için, yanlış kararlar alabilirsiniz. Bunlara rağmen 2017’nın sonlarına doğru, partnerinizle birlikte çok mutlu bir ilişki yaşayacaksınız. İş hayatı: Yıl başında maalesef ki masraflarınızın arttığı, harcamalarınızın fazlalaştığı bir durumla karşılaşacaksınız. Yılın başlarında iş hayatında sorunlar yaşayacak olsanız da yılın ortalarına doğru bu sorunlardan kurtulacak ve iş hayatınızı düzene sokacaksınız. Bu yıl işini seven koçlar için yeni fırsat kapıları açılacak ve devam eden işlerinde başarı sağlayacaklar. Sağlık: Bu yıl koçlar için sağlıklarına dikkat etmeleri gereken bir yıl olacak. Bu nedenle beslenmenize ve tansiyonunuza dikkat etmenizi öneririz. Bu yıl ağustos ayından sonra midenizde sıkıntı yaşayabilir ve yıl genelinde uykusuzluk problemiyle karşılaşabilirsiniz.

Astrolog Rezzan Kiraz'dan 2017 Burç Yorumları

Astrolog Rezzan Kiraz'dan 2017 Burç Yorumları

Astrolog Rezzan Kiraz'dan 2017 Burç Yorumları

2017 yılı Koç Burcu Rezzan Kiraz
Aşk hayatı: Bu yıl geçmiş yıllara göre aşk hayatınız daha hareketli ve renkli geçecek. Aile kurmak isteyen koçlar için iyi bir yıl olan 2017, bazı koçların ilişkilerinde kabuslar yaşamasına neden olacak. Bu yıl sevdiklerinizle aranıza bazı mesafeler koyabilir, devam eden ilişkileriniz içinde yaşadığınız bir takım problemler için, yanlış kararlar alabilirsiniz. Bunlara rağmen 2017’nın sonlarına doğru, partnerinizle birlikte çok mutlu bir ilişki yaşayacaksınız.
İş hayatı: Yıl başında maalesef ki masraflarınızın arttığı, harcamalarınızın fazlalaştığı bir durumla karşılaşacaksınız. Yılın başlarında iş hayatında sorunlar yaşayacak olsanız da yılın ortalarına doğru bu sorunlardan kurtulacak ve iş hayatınızı düzene sokacaksınız. Bu yıl işini seven koçlar için yeni fırsat kapıları açılacak ve devam eden işlerinde başarı sağlayacaklar.
Sağlık: Bu yıl koçlar için sağlıklarına dikkat etmeleri gereken bir yıl olacak. Bu nedenle beslenmenize ve tansiyonunuza dikkat etmenizi öneririz. Bu yıl ağustos ayından sonra midenizde sıkıntı yaşayabilir ve yıl genelinde uykusuzluk problemiyle karşılaşabilirsiniz.
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Google+'da Paylaş
Yukarı Git