Başka Köşkere Önemli Ziyaretler

Başka Köşkere Önemli Ziyaretler

25

İstanbul

Başka Köşkere Önemli Ziyaretler

, Başka Köşkere Önemli Ziyaretler
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'in Bugün Vergi Dairesinden ve Ziraat Odası Başkanı Köşker'i Makamında Ziyaret Etti. 27.02.2018
Başka Köşkere Önemli Ziyaretler

Başkan Köşker’e Vergi Dairesinden Konuklar

Vergi Haftası münasebetiyle İhtisas Vergi Dairesi Müdürü Adem Boydere, Uluçınar Vergi Dairesi Müdür Vekili Halil Kendir ve İlyas bey Vergi Dairesi Müdür Vekili Ali Tarakçı; Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Vergi vermek bir vatandaşlık görevidir. Vergisini zamanında ve düzenli ödeyen vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Yapılan tüm hizmetlerin altında alınan ve ödenen vergiler var” dedi. Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Gebze Ziraat Odası Başkan Köşker’e geldi

Gebze Ziraat Odası Başkanı Ayhan Pekşen ve yönetimi, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i makamında ziyaret etti. Belediye meclis üyelerinin de eşlik ettiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Ziraat Odası tarımın gelişmesi ve çiftçilerimizin kalkınmasında önemli rol oynamaktadır. Bu anlamda ziraat odamızın kıymetli yönetimine çalışmalarında başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle
Yukarı Git