Başkan Ellibeş Okuma Etkinliğine Katıldı

Başkan Ellibeş Okuma Etkinliğine Katıldı

17

İstanbul

Başkan Ellibeş Okuma Etkinliğine Katıldı

, Başkan Ellibeş Okuma Etkinliğine Katıldı
Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş Lider Gençlik'in düzenlediği, bilgi yarışması organizasyonu kapsamında düzenlenen Ufka Yolculuğun stadını ziyaret ederek okuma etkinliğine katıldı. 08.01.2018
Başkan Ellibeş Okuma Etkinliğine Katıldı

Gölcük Anıtpark meydanında organize edilen etkinliğe katılarak kitap okumanın önemine dikkat çeken Başkan Ellibeş, “Bu yarışmanın kaybedeni yok. Okuma alışkanlığının istenilen düzeyde olmadığı günümüzde; okuyan, düşünen ve okuduklarıyla hayatına yön veren bireylerin yetişmesine katkı sağlamak, halkımızın özellikle gençlerimizin sahih kaynaklarla buluşmasına destek olan yarışmanın hayırlı olmasını diliyorum. Gölcük Belediyesi olarak STK’lara ve onların yapmış olduğu faaliyetlere büyük önem veriyoruz. Bu konuda hiçbir desteği esirgemiyoruz. Ufka Yolculuk yarışmasına katılacak öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyorum. Ufkunuzu geniş tutun büyük hedeflere doğru ilerleyin diyerek sözlerini tamamladı.

Türkiye'nin en büyük sivil yarışması olma özelliği taşıyan, yurt içinden ve yurtdışından binlerce gönüllünün organizasyonuyla desteklenen '6. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması'na bu yıl, Türkiye'den ve yurt dışından 7’den 77’ye 1 milyon kişinin başvuru yapması hedefleniyor.

Yorum Ekle
Yukarı Git