Başkan Ellibeş’e Ziyaretler

Başkan Ellibeş’e Ziyaretler

29

İstanbul

Başkan Ellibeş’e Ziyaretler

, Başkan Ellibeş’e Ziyaretler
Atılımcı İş Adamları Derneği Başkanı Yasin Akyol Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret etti. 19.12.2017
Başkan Ellibeş’e Ziyaretler

Başbakan yardımcısı Fikri Işık’ın katılımıyla gerçekleşen Atılımcı İş Adamları Derneği olağan kurulunda başkan seçilen Gölcüklü iş adamı Yasin Akyol Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’e nezaket ziyaretinde bulundu. Birçok platformda görev almış Akyol’u Başkan Ellibeş yeni görevinde başarılarının devamını diledi.

Kocaeli Folklor Gençlik ve Spor Kulübü’nden Gölcük Belediyesine ziyaret

Kocaeli Folklor Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ali Rıza İnceyıldız Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Başkan İnceyıldız’ın gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Ellibeş “Yurtdışında ve yurtiçinde ilimizi başarıyla temsil eden ekibimizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Kocaeli İnsan Yardımı Vakfı Başkanı İsmail Yeşildal Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’e nezaket ziyaretinde bulundu

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Mehmet Ellibeş “Birçok proje ile yardıma muhtaç insanlarımıza yardım eli uzatan değerli bir kurum. Yaptıkları bu hayırlı işlerilerden dolayı teşekkür ediyorum. Ülkemiz bu tip kurum ve kuruluşlarla yardım severliğini göstermekte. Kendilerine yapmış oldukları bu ince ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Yaptıkları projelerden bahseden Başkan Yeşildal “Her yanımızda muhtaç insanlar var, bizler İnsan Yardım Vakfı olarak elimizden geldiğince onlara ulaşmaya ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz” diyerek Mehmet Ellibeş’e makamında kendilerini kabul ettiği için teşekkürlerini sundu.

Yorum Ekle
Yukarı Git