Başkan Kocaman Köseköy'e Neden Gitti?

Başkan Kocaman Köseköy'e Neden Gitti?

26

İstanbul

Başkan Kocaman Köseköy'e Neden Gitti?

, Başkan Kocaman Köseköy'e Neden Gitti?
AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman, AK Parti Kocaeli Milletvekili ve MKYK Üyesi Zeki Aygün, Meclis Üyeleri ve İlçe Yöneticileri Köseköy’de vatandaşlarla buluştu, ve sohbet etti. 14.11.2017
Başkan Kocaman Köseköy'e Neden Gitti?

AK Parti Kocaeli Milletvekili ve MKYK Üyesi Zeki Aygün, AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman, meclis üyeleri ve ilçe yöneticilerini Köseköy’de vatandaşlar tarafından karşılandı.

Köseköy’de vatandaşlarla buluşan AK Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman ve beraberindekiler yapılan hizmetlerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Kartepe’nin her bölgesinde hizmetlerin devam ettiğini belirten Kocaman yine bazı projelerin önümüzdeki günlerde hayata geçmesi için yoğun çalışmaların devam ettiğini belirtti. Her zaman halkımızın içinde olmaya önem gösterdik diyen Kocaman; “Bu tür ziyaretlerle hem sorunları yerinde tespit ediyoruz hem de daha güzel hizmetin gelmesi için vatandaşlarımızın görüşlerini alıyoruz. Bu sayede en doğruyu, en mükemmeli bulmaya çalışıyoruz” dedi.

Vatandaşlarla uzun süre sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Mustafa Kocaman ve beraberindekiler daha sonra esnaf ziyareti yaptıktan sonra bir başka programa katılmak üzere Köseköy’den ayrıldı.

Yorum Ekle
Yukarı Git