Başkan Üzülmez STK Temsilcileriyle Bir Arada

Başkan Üzülmez STK Temsilcileriyle Bir Arada

18

İstanbul

Başkan Üzülmez STK Temsilcileriyle Bir Arada

, Başkan Üzülmez STK Temsilcileriyle Bir Arada
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepe’de bulunan STK temsilcileri ve hemşehri dernekleri ile bir araya geldi. Başkan Üzülmez “Afrin operasyonunda ülkemiz meşru hakkını kullanmaktadır” dedi. 24.01.2018
Başkan Üzülmez STK Temsilcileriyle Bir Arada

Yerel buluşmalar kapsamında Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepe’de faaliyette bulunan STK’ları Sukay Park’ta misafir etti. Başkan Üzülmez’in başkanlığında yapılan değerlendirme ve istişare toplantısında belediye başkan yardımcılarının yanı sıra STK başkan ve yöneticileri de hazır bulundu. Programın açılışında selamlama konuşması yapan Başkan Üzülmez “Yerel buluşmalar kapsamında daha önce görevde bulunan muhtarlarımızla bir araya geldik, şimdi de STK temsilcileri ile bir aradayız. Burada ki amacımız Kartepemiz ve ülkemiz için neler yapabiliriz istişaresinde bulunmaktır” dedi.

900 İLÇE ARASINDA BİRİNCİYİZ

“Kartepemize, göreve geldiğimiz zamandan bu yana geçen 4 yılımız, devam eden projelerimiz ve son bir yıl içerisinde yapacaklarımızı sizlerle paylaşmak istiyorum” diyen Başkan Üzülmez “STK temsilcilerimizle her zaman bir arada olduk. Belediyelerin işi sadece standart belediyecilik değildir. Kartepemize hizmet eden her kuruma destek vermekteyiz. Kanunların bize verdiği imkanlar dahilinde sizlerin sorunlarınızı çözmekteyiz. Bir çok STK ile birlikte projelerimize devam ediyoruz. Ülkemiz bugün çok daha zengindir, güçlüdür 900 belediye arasında yol, kaldırım, asfalt yapımında ilk sıradayız” açıklamasında bulundu.

DARBE GİRİŞİMİ OLDU

“Hemşehrilerimizin gönlüne giden yolları da yapıyoruz” diyen Başkan Üzülmez “Asli belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilik ile birleşmesi ile gönüllere giden yolda yapılmış olur. Bu yönde gece-gündüz çalışıyoruz. Ülkemizin geçmiş yıllarda mücadele ettiği haçlı zihniyeti ile son yıllarda yeniden mücadele ediliyor. Ülkemizi 70 cente muhtaç hale getirme mücadelesi son 15 yıldır devam ediyor. Ülkemiz her alanda gelişme gösterdikçe haçlı zihniyetinin hedefi olmaktadır. IMF’den yakamızı kurtarınca farklı yollarla ülkemize işgal girişimi yapılmıştır. Halkımızın dini ve milli duygularını kullanarak, yanlarına sahte hocalar ve uşaklarla, ülkemizin silahı ile darbe girişimi yaşadık” ifadelerini kullandı.

ÜLKEMİZ MEŞRU HAKKINI KULLANMAKTADIR

“Ülkemize yapılmak istenenlerin son hamlesi ise güneyimize terör koridoru oluşturmak” oldu diyen Başkan Üzülmez “Yaklaşık 40 yıldır terörle mücadele ediyoruz. Ülkemizi sıkıntı içerisine sokacak başka bir projeyi hayata geçirmek istediler. Zeytindalı Operasyonu ile mücadelemiz yeni bir boyut kazanmıştır. Bu güçlü ve yeni Türkiye iradesinin bir tezahürüdür. Ülkemiz meşru hakkını kullanmaktadır. İktidarı ve muhalefeti ile operasyon desteklenmektedir. Bütün askerlerimize Allah yar ve yardımcısı olsun” şeklinde konuştu. Başkan Üzülmez’in konuşması sonrasında son 4 yılda yapılan, devam eden ve son bir yıl içerisinde yapılması planlanan projeler hakkında sunum yapıldı. STK temsilcilerinin istek ve talepleri dinlendi.

BAAKAN_AZALMEZ_STK_TEMSALCALERAYLE_BAR_ARAYA_GELDA_3

Yorum Ekle
Yukarı Git