Bir ay önce fabrika işçisiydi şimdi Arsenal'de!

Bir ay önce fabrika işçisiydi şimdi Arsenal'de!

21

İstanbul

Bir ay önce fabrika işçisiydi şimdi Arsenal'de!

Bir ay önce fabrika işçisiydi şimdi Arsenal'de!, Bir ay önce fabrika işçisiydi şimdi Arsenal'de!
İngiltere Ligi'nin büyük kulübü Arsenal genç cevherleri keşfetmeye devam ediyor. Arsene Wenger'in bu seferki yeteneği İngiltere 7.lig takımlarından Hednesford'da top koşturan Bramall oldu. 11.01.2017
Bir ay önce fabrika işçisiydi şimdi Arsenal'de!

Henüz 20 yaşında olan ve 6 lig birden atlayarak birden kendini Arsene Wenger karşısında bulan Bramall başarılar için sabırsız olduğu ifade edildi.

Bramall, hikayesi bir hayli ilgin, Bramall bir fabrikada haftalık 400 pound kazanıyordu. İngiltere Premier Ligi devlerinden Arsenal'e imza atan 20 yaşındaki sol bek haftada 3 bin pound kazanacak.

İlk olarak U23 forması giyecek olan Bramall, Crewe'de bulunan Bentley Motors araba fabrikasında çalışıyordu ve bir ay önce işine son verilmişti. Arsenal'den gelen teklife ilk başlarda inanmadığını ve bunun bir şaka olduğunu düşündüğünü söyleyen Bramall, 'Burada olduğuma inanamıyorum. Ailem bile artık şehre geri dönmemi istemiyor' dedi.

Arsenal genç yıldız için yaklaşık 50 bin pound bonservis bedeli ödeyecek. 20 yaşırdaki Bramall, daha önce Cyristal Palace ve Sheffield Wednesday takımlarıyla deneme antrenmanlarına çıkmış ancak beğenilmemişti.

NON-LEAGUE'DEN GELEN PREMIER LİG YILDIZLARI:

Chris Smalling (Maidstone - Manchester United)

Michail Antonio (Tooting - West Ham United)

Yannick Bolasie (Hillingdon - Everton)

Ashley Williams (Hednesford Town - Everton)

Jamie Vardy (Halifax Town - Leicester City)

Charlie Austin (Poole Town - Southampton)

Yorum Ekle
Yukarı Git