Bıyık: “Projelerimizin merkezinde gençler olacak”

Bıyık: “Projelerimizin merkezinde gençler olacak”

5

İstanbul

Bıyık: “Projelerimizin merkezinde gençler olacak”

, Bıyık: “Projelerimizin merkezinde gençler olacak”
Cumhur İttifakı’nın AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, gençlerle buluşmalarını sürdürüyor. 27.01.2019
Bıyık: “Projelerimizin merkezinde gençler olacak”

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, gençlerle buluşmalarını sürdürüyor. Kazım Karabekir Mahallesinde Erzurumlu gençlerle çay sohbetinde bir araya gelen Bıyık, gençlere her zaman önem vereceklerini ve projelerin merkezinde gençler olacağını ifade etti.

AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Kazım Karabekir Mahallesi’nde Erzurumlu gençlerle çay sohbetinde bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. Gençlerin fikirlerine her zaman önem vereceğini ifade eden Bıyık, şöyle konuştu: “AK Parti gençlerin fikirlerine her zaman değer vermiştir. Biz de aynı şekilde Darıca’da yaşayan gençlerimizin düşüncelerini önemsiyoruz. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Doç. Dr. Tahir Büyükakın’la birlikte hayata geçireceğimiz projelerin merkezinde gençler olacak. Gençler bizim geleceğimiz ve biz gençlerimizi en iyi şekilde yetiştirebilmek için elimizden geleni yapmaya gayret edeceğiz.

GENÇLERE YÖNELİK PROJELER

Mahallelerimizde gençlik merkezleri inşa ederek, spor ve çok amaçlı salonlar yaparak gençlerimizin her türlü ihtiyacına cevap vereceğiz. Kocaeli Büyükşehir Belediyemize devredilen askeri alanda büyükşehir ile birlikte çok güzel bir gençlik kampı projesini hayata geçireceğiz. Bu konuda siz gençlerin de fikir ve görüşlerini dinleyeceğiz. Gençlerin beklentilerini karşılamak için istişare içinde olacağız. Gençlerin bakış açılarına ihtiyacımız var. Gençlerin vizyonuna ihtiyacımız var. Bu nedenle gençlerin her zaman yanında olacağız” dedi. Gençlerin taleplerini de dinleyen Bıyık, gelen soruları da yanıtladı.

Yorum Ekle
Yukarı Git