Burak Gacemer’in eşi Türk vatandaşı oldu!

Larissa Gacemer Türk vatandaşı oldu!

23

İstanbul

Larissa Gacemer Türk vatandaşı oldu!

Burak Gacemer’in eşi Türk vatandaşı oldu!, Burak Gacemer’in eşi Türk vatandaşı oldu!
Model Burak Gacemer'le 2011 yılında nikah masasına oturan Brezilyalı model Larissa Gacemer, Türk vatandaşı oldu. 27.04.2017
Larissa Gacemer Türk vatandaşı oldu!

Evlendikten sonra Türkiye’de yaşayan Brezilyalı model, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile Türk vatandaşı olduğunu duyurdu. Sevincini dans ederek gösteren model Larissa Gacemer, "Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı oldum" diyen genç model "o lafı çok söylemek isterdim" diyerek "Ne Mutlu Türküm diyene' dedi.

breilya_3756

Brezilyalı model Larissa Gacemer, 2011 yılında Türkiye’de Burak Gacemer ile evlenmiş ve o Türkiye’de yaşamaya başlamıştı.

Survivor yarışmasında boy gösteren ve hatta Krem adında bir de Türk dizisinde yer alan Larissa sonunda Türk vatandaşı oldu.

İnternet üzerinden açtığı video kanalından günlük hayatına dair keyifli paylaşımlarda bulunan güzel model, heyecanını sosyal medya hesabına yüklediği bir videoyla takipçilerine duyurmayı tercih etti.

Videoda dans ederek "Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı oldum" diyen genç model "o lafı çok söylemek isterdim" diyerek "Ne Mutlu Türküm diyene' dedi.

Yorum Ekle
Yukarı Git