Cezaları bittiği gün yine kumar oynattılar

Cezaları bittiği gün yine kumar oynattılar

27

İstanbul

Cezaları bittiği gün yine kumar oynattılar

Cezaları bittiği gün yine kumar oynattılar, Cezaları bittiği gün yine kumar oynattılar
Adana polisi, bir mekana yaptığı operasyonda tombala oynayanları suçüstü yakaladı. 140 kişiye idari para cezası kesildi.Daha önce kumar oynatıldığı için Seyhan kaymakamlığı tarafından 90 gün kapatılan işyeri, açıldığı gün tekrar mühürlenmiş oldu. 18.11.2016
Cezaları bittiği gün yine kumar oynattılar

Adana'da Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından merkez Seyhan İlçesi Çakmak Caddesi’nde bir iş hanında bulunan ‘Mert Holding Bingo Lotto Şans Oyunları’ tabelası asılan işyerine baskın yaptı. Yapılan baskında, 6 kişi hakkında 'kumar için yer ve imkan sağlama' suçlamasıyla soruşturma başlatıldı. Tombala oynarken suçüstü yakalanan 140 kişiye de Kabahatler Kanunu uyarınca para cezası kesildi. Oyunda kullanılan tombala makinesi, kamera, yansı cihazı ve çekiliş kartlarına ise el konuldu.

AÇILDIĞI GÜN KUMAR OYNATTILAR

Mert Holding Bingo Lotto Şans Oyunları, ilk olarak 2014 yılında Güven Partisi Adana İl Teşkilatı adı altında kurulup yediği baskınlardan sonra ismini Milliyetçi İrade Yükseliş Partisi, Geleceğin Türkiye Partisi en sonda Mert Holding Bingo Lotto Şans Oyunları olarak değiştirdi. Seyhan Kaymakamlığı tarafından kumar oynatma suçundan 90 gün kapatılan iş yeri, açıldığı gün polis ekipleri tarafından tombala yapılarak, yine kumar oynatma suçundan dolayı Cumhuriyet Savcısı’nın emriyle mühürlendi.

t1

t2

t3

t4

Yorum Ekle
Yukarı Git