Çok sıkıntılı günler yaşadım! Beni göndermeyin!

Çok sıkıntılı günler yaşadım! Beni göndermeyin!

14

İstanbul

Veli Kavlak yuvada kalmak istiyor...

Çok sıkıntılı günler yaşadım! Beni göndermeyin!, Çok sıkıntılı günler yaşadım! Beni göndermeyin!
Beşiktaş'ta uzun süren sakatlıkların ardından geçtiğimiz günlerde topla çalışmalara başlayan ve form yakalamaya çalışan Veli Kavlak yönetime takımda kalmak istediğini iletti. 14.01.2017
Veli Kavlak yuvada kalmak istiyor...

Siyah-Beyazlılar’ın tecrübeli yıldızı birbiri ardına yaşadığı sakatlıklar ve geçirdiği ameliyatlar nedeniyle bir türlü takıma giremedi. Bunun sonucunda da teknik direktör Şenol Güneş’in de onayıyla ara transferde gönderilecek oyuncular listesinde yer aldı.

Fakat tecrübeli oyuncu takımdan ayrılmak istemiyor. Tam tersi kalıp eski günlerdeki gibi başarılı futbolunu sürdürmeyi hedefliyor. Bunun için de Veli, Siyah-Beyazlı yöneticilerle bir araya gelerek bu düşüncesini açık bir dille iletti.

‘ÇOK SIKINTILI GÜNLER YAŞADIM’

Tecrübeli oyuncu yöneticilerle yaptığı görüşmede, “Çok cefa çektim, çok sıkıntılı günler yaşadım. En kötü günlerinde bu kulüp için mücadele ettim. Onun için bana bir şans verilmesini istiyorum. Kendimi kanıtlamayı hedefliyorum. Bunun için de çok çalışacağım. Kendime olan güvenim tam. Bu nedenle de sizden tek isteğim beni göndermeyin” dedi.

Yorum Ekle
Yukarı Git