DARICADA MİLLET İTTİFAKI İYİLERLE BERABER

DARICADA MİLLET İTTİFAKI İYİLERLE BERABER

5

İstanbul

DARICADA MİLLET İTTİFAKI İYİLERLE BERABER

, DARICADA MİLLET İTTİFAKI İYİLERLE BERABER
Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Bey’in yanında olacağımızı ve her konuda kendisini destekleyeceğimizi belirtmek istiyoruz. 28.01.2019
DARICADA MİLLET  İTTİFAKI  İYİLERLE  BERABER

Aziz Milletimiz, demokratik siyasi tercihini kullanmak üzere, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde sandığa gidecektir.

İYİ Parti olarak, ilkeli, erdemli ve ahlaki değerleri, ülke menfaatleri ile bütünleştirmeyi, bireyin hak ve hukukunu korumayı esas alarak, yola çıktığımız günden beri, Milletimize aydınlık bir geleceği inşa edebilme gayreti içinde olduk.

Bu gayretimizle, insanımıza hizmetin en iyisini verebilme çabası içinde; ayrım yapmadan, toplumcu, demokrasi ve hukukun üstünlüğünü şiar edinerek, ülkemizin sosyal ve ekonomik problemlerinin çözümü için, önümüzdeki yerel seçimlerde, Milletimize güven vermek istiyoruz.

Partimiz, Ülkesi ve Milletinin menfaatlerini esas alarak, yeni bir siyasi sorumluluk altına girmeyi kendine görev bilmiştir. Görsel, basılı medya ve iletişim ortamlarından bilindiği üzere, bir süreden beri Partimiz ve Cumhuriyet Halk Partisi bu siyasi sorumluluk gereği, önümüzdeki yerel seçimler dolayısıyla, Millet İttifak’ı adı altında çalışmalar yapılmıştır.

Millet İttifakı olarak, ilimiz Kocaeli ve ilçelerinde de yerel seçim ittifakı tesis edilmiştir. Bu çalışmalar sonucunda, İYİ Parti’den sayın Dr. Serdar KAMAN, Partimizin ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı olarak gösterilmiştir.

Darıca ilçemizde de Millet İttifakı adayı olarak, Cumhuriyet Halk Partisi’nden yüksek inşaat mühendisi sayın Yakup TÖRK, Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Bey’in yanında olacağımızı ve her konuda kendisini destekleyeceğimizi belirtmek istiyoruz.

Ülkemize, Bölgemize, Milletimize hayırlı hizmetlerde bulunmasını temenni ediyor, başarılar diliyor ve saygılar sunuyorum.

Kocaeli ve Darıca halkına saygı ve selamlarımı arz ederim.

İYİ PARTİ DARICA İLÇE BAŞKANI

SMMM ÖZER YILDIZ

Yorum Ekle
Yukarı Git