Darıcadaki Dükkanda Şüpheli Ölüm!

Darıcadaki Dükkanda Şüpheli Ölüm!

32

İstanbul

Darıcadaki Dükkanda Şüpheli Ölüm!

, Darıcadaki Dükkanda Şüpheli Ölüm!
Kocaeli'nin Darıca İlçesinde, kuş ve akvaryum dükkanı bulunan 31 yaşındaki Muhammet Çoban kendi iş yerinde tavana iple asılı şekilde ölü bulundu. 04.07.2018
Darıcadaki Dükkanda Şüpheli Ölüm!

Kocaeli'nin Darıca İlçesinde, kuş ve akvaryum dükkanı bulunan 31 yaşındaki Muhammet Çoban kendi iş yerinde tavana iple asılı şekilde ölü bulundu.

Kocaeli'nin Darıca Nenehatun Mahallesi Turgut Reis Caddesi'nde kuş ve akvaryum dükkanı olan, aynı zamanda evli ve 2 çocuk babası Muhammet Çoban, önceki gün geç saatlerde evinden çıktıktan sonra birdaha evine geri dönmedi. Durumdan şüphelenen Muhammet Çoban'ın yeğeni dün akşam saatlerinde kuş ve akvaryum dükkanına gitti. Kapıyı zorla açan Muhammet Çoban'ın yeğeni, içeriye girdiğinde Muhammet Çoban'ın iple tavana asılı bir şekilde cansız bedenini görünce polisi aradı. Polis olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. Olayı öğrenerek iş yerine gelen Muhammet Çoban'ın yakınları sinir krizi geçirdi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı. Kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Çoban'ın cenazesi Adli Tıp kurumuna gönderildi.

Yorum Ekle
Yukarı Git