Deniz Baykal'ın Sağlık Durumunda Son Durum

Deniz Baykal'ın Sağlık Durumunda Son Durum

20

İstanbul

Deniz Baykal'ın Sağlık Durumunda Son Durum

, Deniz Baykal'ın Sağlık Durumunda Son Durum
Almanya'da tedavisi devam eden Deniz Baykal'ın sağlık durumuna ilişkin yapılan açıklamada Deniz Baykal'ın sağlık durumunun her geçen gün daha iyiye gittiği söylendi. 26.01.2018
Deniz Baykal'ın Sağlık Durumunda Son Durum

Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Bakal'ın bilindiği üzere beyninde oluşan pıhtı yüzünden hastaneye kaldırılmış ve tedavi altına alınmıştı. Türkiyede ki uzun süreli tedavi'nin ardından Sağlık Bakanlığına ait Ambulans uçakla Almanya'nın Murnau Kaza ve Travma Kliniği'ne Götürüldü.

Deniz Baykal'a Uzun Süreli Tedavi

Baykal'ın sağlık durumunun her geçen gün daha iyiye gittiği öğrenildi. Baykal'ın rahat rahat konuşabildiği ve kimseden yardım almadan yemek yiyebildiği öğrenildi. Sol ayağındaki ve kolundaki güçsüzlüğe rağmen doktorların yardımlarıyla günün belli saatlerinde yürüyüş yaptığı ayağındaki ve kolundaki güçsüzlük için Baykal'a 56 günlük Rehabilitasyon Tedavisi uygulanacak.

Deniz Baykal Ne Zaman Türkiye'ye Gelecek

Deniz Baykal'ın doktorlarından henüz bir açıklama gelmese de rahatsızlandığı günden itibaren yanından ayrılmayan kızı Aslı Baykal, babasının sağlık durumunun çok iyi olduğunu ve her geçen gün daha iyiye gittiğini söyledi. Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın Rehabilitasyon Tedavisinin ardından Türkiye'ye geri dönmesi tahmin ediliyor.

Yorum Ekle
Yukarı Git