Devlet Bahçeli:

Devlet Bahçeli:

25

İstanbul

Bahçeli: "Ülkemizde gözü olanın gözlerini çıkarmasını biliriz"

Devlet Bahçeli:, Ülkemizde gözü olanın gözlerini çıkarmasını biliriz
MHP Grup Toplantısı'nda kürsüye çıkan Genel Başkan Devlet Bahçeli, "Ülke olarak ağır sorunlarla pekişmiş bir dönemden geçiyoruz" dedi. 29.11.2016
Bahçeli: "Ülkemizde gözü olanın gözlerini çıkarmasını biliriz"

Partisinin grup toplantısında konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bahçeli, "Türkiye Cumhuriyeti bağımsız bir devlettir. Gözü olan varsa, o gözleri çıkarmasını biliriz" ifadelerini kullandı.

Devlet Bahçeli'nin açıklamalarından derlenenler;

Ülke olarak ağır sorunlarla pekişmiş bir dönemden geçiyoruz. Sanki yarınsız bir hayatın bütün ağırlığını sırtımızda taşıyoruz. Bu ıstırap verici hal her insanımızın yüzünden açıkça okunmaktadır. Ülkemiz birçok cepheden saldırıya uğrayıp siyasi ve ekonomik operasyonları birbirini kollarken, bunlara set çekmek öncelikli görevdir. Düşmanları güldürmeyeceğiz, hainleri sevindirmeyeceğiz, ülkülerimizden dönmeyeceğiz.

Ekonomik dengelerle oynanarak, sıcak para kozu kullanarak Türkiye köşeye sıkıştırılmak istenmektedir. Hevesleri kursaklarında kalan hıyanet odakları son günlerde nabız yoklamaktadır. Biz bunun bir benzerini 2000-2001 yıllarında yaşamıştık. Bir gecede faiz ve döviz fırlamıştı. Yaşanan ekonomik kriz yıllardır peşimizi bırakmadı. Türkiye'nin bağımsız ve dik duruşundan ürperen sıcak para lobisi ülkemizi terbiye etmeye zorladı. Aynı oyun, aynı tertip şimdi yeniden tedavüldedir.

Sınır ötesine devam eden operasyonlar kesinlikle ara verilmeden devam etmelidir. Türk milleti varlığını ve egemenlik haklarını savunurken ağır bedeller ödemektedir. Şehit haberlerimiz gelmiştir. Milletçe bir kez daha yandık. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Halen tedavi altında bulunan yavrularımıza acil şifalar diliyorum. Mücadelemiz gerekirse Türk milletinin son ferdine kadar devam etmelidir. Karşımızda sadece terör örgütleri değil, kiralık örgütler aracılığı ile fitne odakları fırlatanlar vardır.

Türkiye Cumhuriyeti bağımsız bir devlettir. Gözü olan varsa, o gözleri çıkarmasını biliriz. Mazisi katliam olan ülkelerden öğrenecek hiçbir şeyimiz yoktur. Türkiye meşru müdafaasını yapmaktadır. Bundan hoşlanmayan varsa kendi meselesidir.

Yorum Ekle
Yukarı Git