Doğan'dan Bekirpaşa'daki Esnafları Ziyaret

Doğan'dan Bekirpaşa'daki Esnafları Ziyaret

23

İstanbul

Doğan'dan Bekirpaşa'daki Esnafları Ziyaret

, Doğan'dan Bekirpaşa'daki Esnafları Ziyaret
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Bekirpaşa Üçyol’daki esnafları ziyaret ederek hayırlı ve bol kazançlar diledi. 21.03.2018
Doğan'dan Bekirpaşa'daki Esnafları Ziyaret

Belediye Meclis Üyesi Mehmet Çetin’in ve 28 Haziran Mahalle Muhtarı Mukadder Mengü’nün de hazır bulunduğu ziyaretlerde Başkan Doğan vatandaşla bol bol sohbet etti.

ÇEHRESİ DEĞİŞTİ

Esnafların isteklerini dinleyen Doğan, yapılan çalışmalarla bölgenin çehresinin değiştiğine dikkat çekerek “ yıllardır el değmeyen hizmetten mahrum bırakılan Bekirpaşa bölgesi artık şehrimizin cazibe merkezi oldu. Bölge yapılan kaldırım çalışmaları ve fiziki yapısında yapılan iyileştirmelerin yanı sıra sosyal belediyecilik çalışmalarının en güzel örnekleri de bu bölgeye yapıldı. Kültür merkezleri, önümüzdeki günlerde açılışlarını yapacağımız gençlik merkezlerimiz, yapılan çalışmalardan sadece bazıları” dedi.

CAZİBE MERKEZİ OLDU

Cephanelik bölgesinde yürütülen çalışmaların da bölgeye önemli katkı sağladığını söyleyen Başkan Doğan “ amatör spora yapılan en büyük yatırım olan Cephanelik Spor Tesislerimizle başlayan çalışmalarımız, Kadın Sosyal Yaşam Merkezi ve özellikle yaz aylarında vatandaşların ilk adresi haline gelen mesire alanı ile devam etti. Dünyanın en kapsamlı Deprem Müzesi, Sanal Gerçeklik Küresi de bölgenin değerine değer katacak projeler arasında yer alıyor. Cephanelikte yapımı hızla devam eden şehir hastanesi de hem bölgeye hem de şehrimize çok önemli katkılar sağlayacak. ” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle
Yukarı Git