Dönmek bilmiyor: Sigthorsson Barcelona'ya gitti!

Dönmek bilmiyor: Sigthorsson Barcelona'ya gitti!

24

İstanbul

Dönmek bilmiyor: Sigthorsson Barcelona'ya gitti!

Dönmek bilmiyor: Sigthorsson Barcelona'ya gitti!, Sigthorsson Barcelona'ya gitti!
Galatasaray'ın sezon başında 6.9 milyon Türk Lirası maliyetle kiraladığı ancak sakatlığı nedeniyle henüz bir maçta bile oynatamadığı İzlanda milli takımı oyuncusu Sigthorsson'un tedavi için Barcelona'ya gittiği ve sahalara ne zaman döneceğinin belli olmadığı açıklandı. 23.11.2016
Dönmek bilmiyor: Sigthorsson Barcelona'ya gitti!

Galatasaray'ın büyük umutlarla transfer ettiği ancak 'sakatlık problemleri' nedeniyle oynatamadığı Kolbein Sigthorsson ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı.

Sarı kırmızılı takımın bugün yaptığı antrenman öncesi oyuncuların sağlık durumu hakkında bilgi veren kulüp doktoru Yener İnce, Sigthorsson'un tedavi için İspanya'nın Barcelona şehrine gittiğini açıkladı.

İzlandalı forvet oyuncusunun ne zaman sahalara döneceği konusunda bir tarih veremeyeceklerini ifade eden Dr. İnce, "Sigthorsson İzlanda Milli Takımı'ndan sakat geldi. Menisküs ameliyatından sonra dizinde ödem oluştu. Futbolcunun ağrıları devam ettiği için istenilen yüklemeyi yapamıyoruz. Kendisi şu anda Barcelona'da... Norveç'ten getirilen bir kondisyoner, İzlanda Milli Takımının kondisyoneri ve bizim atadığımız bir kondisyonerin eşliğinde çalışıyor. 'Şu tarihte döner' diyemeyiz. Tam olarak hazır olduğu tarihte gelsin istiyoruz" dedi.

EURO 2016'DA BAŞARILI OLMUŞTU

Galatasaray, 2016 Avrupa Şampiyonası'nda gösterdiği başarılı performansla İzlanda Milli Takımı'na büyük katkı yapan Kolbein Sigthorsson'u, sezon başında 700 bin Euro karşılığında Fransa'nın Nantes takımından kiralarken, kendisine de 1 milyon 215 bin Euro garanti para (toplam 1 milyon 915 bin Euro) ödemeyi taahhüt etmişti. Sigthorsson, ayrıca oynarsa maç başı ücret alacak.

Yorum Ekle
Yukarı Git