Düğün alışverişi dönüşü kaza! 1 Ölü 1 Yaralı…

Düğün alışverişi dönüşü kaza! 1 Ölü 1 Yaralı…

20

İstanbul

Düğün alışverişi dönüşü kaza! 1 Ölü 1 Yaralı…

Düğün alışverişi dönüşü kaza! 1 Ölü 1 Yaralı…, Düğün alışverişi dönüşü kaza! 1 Ölü 1 Yaralı…
Konya’dan düğün alışverişi için İzmir’e, giden nişanlı çift dönüş yolunda kontrolden çıkan aracın refüje çarpması sonucu kaza yaptı. 02.05.2017
Düğün alışverişi dönüşü kaza! 1 Ölü 1 Yaralı…

Üniversite yıllarından beri tanışan, bir yıldır nişanlı olan ve aynı bankada çalışan nişanlı çiftten İzzetin Öztürk olay yerinde hayatını kaybetti. Kazada ağır yaralanan Sevim Ergüner, Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Ergüner’in hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.

Konya'da aynı bankada çalışan İzzetin Öztürk ve nişanlısı Sevim Ergüner, '1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü' nedeniyle hafta sonu tatilinin üç güne çıkmasını fırsat bilip düğün alışverişi için İzmir'e gitti. Alışverişini tamamlayan nişanlı çift, Konya’ya dönmek üzere yola çıktı. İzzettin Öztürk'ün kullandığı otomobil, Konya'ya yaklaşık 60 kilometre kala bilinmeyen nedenle kontrolden çıkıp refüje çarptı.

Çarpmanın etkisiyle takla atan otomobildeki nişanlı çift ağır yaralandı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yapılan müdahale sonrası İzzettin Öztürk’ün öldüğünü belirledi. Sevim Ergüner ise yapılan ilk müdahalesinin ardından Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Ergüner’in hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.

GELİNLİĞİ YOLA SAVRULDU

Üniversite yıllarından itibaren tanıştıkları ve yaklaşık 1 yıldır nişanlı oldukları belirtilen çiftin düğün hazırlığı yaptığı, ev kiraladığı ve önümüzdeki Ramazan Bayramı’ndan sonra düğün yapacağı belirtildi.

Kazadan geriye ise otomobilden yola savrulan gelinlik kaldı.

8298902

Yorum Ekle
Yukarı Git