E-Devlet'e Gelen Yenilik Ne?

E-Devlet'e Gelen Yenilik Ne?

18

İstanbul

E-Devlet'e Gelen Yenilik Ne?

, E-Devlet'e Gelen Yenilik Ne?
Devlet Hava Meydanları İşletmesi’nin hayata geçirdiği yeni uygulamayla artık vatandaşlar uçuş bilgilerine e-devlet üzerinden ulaşabilecek. 15.11.2017
E-Devlet'e Gelen Yenilik Ne?

Devlet Hava Meydanları İşletmesi yeni bir uygulama hayata geçirdi. Bu uygulamaya göre artık vatandaşlar Uçuş bilgilerine e-devlet üzerinden ulaşabilecek. Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Funda Ocak, vatandaşların artık uçuş bilgilerine e-devlet uygulamasından ulaşabileceğini resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamayla duyurdu.

Ocak, resmi twitter hesabından, “Bilgi, teknoloji nerede DHMİ orada! Kolay ulaşılır, erişilir olmayı önemsiyoruz. Kurumsal iletişim merkezimiz, sosyal medya sayfalarımız ve tüm iletişim mecralarımızın kapıları 7/24 açık herkese açık. Artık güncel uçuş bilgilerine 35 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunan e-devlet kapısından da ulaşabiliyor yolcularımız. Yazılım ekiplerimiz, vatandaşlarımıza bu kanalla daha çok hizmet sunmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bilgi, teknoloji nerede DHMİ orada!” açıklamasını yaptı.

Yorum Ekle
Yukarı Git