Elif’in Düşleri, Kocaeli Fuarı’nda Sahnelecek

Elif’in Düşleri, Kocaeli Fuarı’nda Sahnelecek

32

İstanbul

Elif’in Düşleri, Kocaeli Fuarı’nda Sahnelecek

, Elif’in Düşleri, Kocaeli Fuarı’nda Sahnelecek
TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi filmi Elif’in Düşleri, Kocaeli Fuarı’nda sahnelenecek. 04.07.2018
Elif’in Düşleri, Kocaeli Fuarı’nda Sahnelecek

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kocaeli Fuarı 52. Yıl Yaz Etkinlikleri kapsamında Güneş Sahnesi’nde çocukların televizyondan severek izledikleri çizgi film karakterlerinin çocuk oyunları sahneleniyor. Her hafta farklı bir çocuk oyununun sahne aldığı fuarda bu hafta Elif’in Düşleri isimli çocuk oyunu gösterilecek. 6 Temmuz Cuma saat 21.00’de düzenlenecek ücretsiz oyunda çocuklar gönüllerince eğlenme imkanı bulacak.

ELİF’İN MACERALARI

TRT Çocuk Kanalının sevilen çizgi filmi Elif’in Düşleri, hayal dünyasında meyve-sebzelerle konuşup, onlarla oyunlar oynayan, çocukların meyve-sebzeleri tanıyıp faydalarını eğlenerek öğrenmelerini sağlayan çizgi film karakteri Elif’in maceralarını konu ediniyor. Elif manav olan dedesinin yanına sıklıkla gider. Meyve ve sebzelerle hayaller kuran Elif, onları yakından tanımaya çalışır.

elifin_dusleri_kocaeli_fuarinda_h10072_75bfe

CUMA AKŞAMI FUARDA, CUMARTESİ GEBZE’DE

Çocuklara meyve ve sebzeleri tanıtmak onların faydalarını anlatmak için kurgulanmış koreografisiyle ve özel dekoruyla oyun, miniklere unutulmaz bir eğlence yaşatacak. Elif’in Düşleri çocuk oyunu 6 Temmuz Cuma Saat 21.00’de Kocaeli Fuarı’nda, 07 Temmuz Cumartesi günü saat 21.00’de de Gebze Cumhuriyet Meydanı’nda Gebzeli çocuklara gösteri sergileyecek.

Yorum Ekle
Yukarı Git