Erkek arkadaşıyla oturduğu gerekçesiyle müdürün tehdit ettiği

Erkek arkadaşıyla oturduğu gerekçesiyle müdürün tehdit ettiği öğrenci intihar etti!

16

İstanbul

Erkek arkadaşıyla oturduğu gerekçesiyle müdürün tehdit ettiği öğrenci intihar etti!

Erkek arkadaşıyla oturduğu gerekçesiyle müdürün tehdit ettiği öğrenci intihar etti!, Erkek arkadaşıyla oturduğu gerekçesiyle müdürün tehdit ettiği öğrenci intihar etti!
Aksaray’da okuduğu lisenin bankında erkek arkadaşıyla yan yana oturduğu gerekçesiyle okul müdürü tarafından atılmakla tehdit edilen lise öğrencisi Mihriban Şimşek intihar etti! 18.11.2016
Erkek arkadaşıyla oturduğu gerekçesiyle müdürün tehdit ettiği öğrenci intihar etti!

Aksaray Güzel Sanatlar Lisesi Spor Bölümü 12. sınıf öğrencisi Mihriban Şimşek (17), geçen hafta okul bahçesinde erkek sınıf arkadaşı O.E. ile oturuyordu. Bir öğretmen “Neden yan yana oturuyorsunuz?” diyerek tutanak tuttu. Okul Müdürü Savaş Şimşek iki öğrenciyi okuldan atmakla tehdit etti. Mihriban Şimşek bu olaydan sonra Nevşehir’deki ailesinin yanına gitti. Babası Hasan Şimşek pazartesi günü kızını otomobiliyle okula götürürken Mihriban araçtan kendini dışarı attı.

'HEPİMİZE BASKI YAPIYOR'

Yoğun bakıma alınan Mihriban Şimşek dün yaşamını yitirdi. Nevşehir Devlet Hastanesi’ne akın eden Mihriban’ın sınıf arkadaşları, Müdür Hasan Şimşek’in birbiriyle sohbet eden kız ve erkek öğrencileri sürekli tehdit ettiğini anlatıp “Kendisinden şikayetçiyiz. Bizlere sürekli küfür edip azarlıyor. Mihriban çok hassas bir kız olduğu için bu suçlamadan çok etkilendi” dedi.

Baba Hasan Şimşek de “Kızımın ölümünden okul idaresi sorumludur. Bunun hesabını vermeliler” diye konuştu.

Yorum Ekle
Yukarı Git