Erman Toroğlu'ndan Başakşehir'li oyunculara bombardıman!

Erman Toroğlu: 'Yazıklar olsun size!'

23

İstanbul

Erman Toroğlu'ndan Başakşehir'li oyunculara bombardıman!

Erman Toroğlu'ndan Başakşehir'li oyunculara bombardıman!, Toroğlu'ndan Başakşehir'li oyunculara bombardıman!
Çaykur Rizespor-Medipol Başakşehir maçından sonra takım otobüslerinin bulunduğu bölgede çıkan kavga ve yaşanan olayların eski hakem şimdilerde yorumcu Erman Toroğlu, Başakşehir'li oyunculara sert tepki gösterdi. 24.04.2017
Erman Toroğlu'ndan Başakşehir'li oyunculara bombardıman!

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Medipol Başakşehir futbolcularının kendi kanal muhabirine saldırmasından sonra adeta patladı!

Erman Toroğlu ateş püskürdü: Emre baş artist, muhabire saldıranlar ahlaksız ve terbiyesizdir!

Volkan Babacan, Emre Belözoğlu ve Yalçın Ayhan'ın da aralarında bulunduğu Medipol Başakşehirli futbolcular Rizespor maçının ardından tartışma yaşadıkları A Spor muhabiri ile kameramanına fiziki saldırıda bulundu.

Olayların ardından A Spor’un yorumcusu Erman Toroğlu, canlı yayına bağlanarak Medipol Başakşehirli futbolcular için ağır sözler sarf etti.

İşte o yorumlar:

“Hiç eveleyip gevelemeye gerek yok. TFF, bu Başakşehirli oyunculara ceza vermek için neyi bekliyor? Bu görüntüler şimdi Paris’te yayınlanacak. Biz gerekeni yapamazsak o zaman hiç o Fransız başkana laf söylemeyelim. Bu futbolculara gereken cezayı vermezseniz, bu işin önüne geçemezsiniz. Yarın çıkar TFF idarecilerini döverler.

Muhabire saldıranlara federasyon ceza vermeli. Yazıklar olsun Volkan Babacan'a! Ona yazdıklarımı geri alıyorum. Emre Belözoğlu zaten baş artist. Emre her zaman var böyle olaylarda. Beşiktaş medya yöneticisini (Rıdvan Akar’ı) kovduğunda ayakta alkışladım. Bu işleri sulandırmayacaksınız, uzatmayacaksınız.

Ahlaksızlığa sahip çıkmayacaksınız. Muhabire saldıranlar ahlaksız ve terbiyesizdir. Emre zaten malum…”

Yorum Ekle
Yukarı Git