Esra Erol'un kardeşi Eda Erol kimdir? Eda Erol Kimdir?

Esra Erol'un kardeşi Eda Erol kimdir? Eda Erol Kimdir?

21

İstanbul

Esra Erol'un kardeşi Eda Erol kimdir? Eda Erol Kimdir?

Esra Erol'un kardeşi Eda Erol kimdir? Eda Erol Kimdir?, Esra Erol'un kardeşi Eda Erol kimdir? Eda Erol Kimdir?
Eda Erol kimdir? Ünlü sanatçı Alişan'ın sır gibi sakladığı sevgilisi Eda Erol kimdir? Ekranların sevilen izdivaç programı sunucusu Esra Erol'un kardeşi Eda Erol kimdir? Alişan'ın sevgilisi Eda Erol kaç yaşındadır? Eda Erol nerelidir? Eda Erol hangi dizide oynadı? Eda Erol ile Alişan'ın ilk fotoğrafı? Alişan'ın herkesten sakladığı seviglisi Eda Erol kimdir? 25.04.2017
Esra Erol'un kardeşi Eda Erol kimdir? Eda Erol Kimdir?

Eda Erol kimdir? Ünlü sanatçı Alişan'ın sır gibi sakladığı sevgilisi Eda Erol kimdir? Ekranların sevilen izdivaç programı sunucusu Esra Erol'un kardeşi Eda Erol kimdir? Alişan'ın sevgilisi Eda Erol kaç yaşındadır? Eda Erol nerelidir? Eda Erol hangi dizide oynadı? Eda Erol ile Alişan'ın ilk fotoğrafı? Alişan'ın herkesten sakladığı seviglisi Eda Erol kimdir?

Uzun süredir özel hayatında biri olmayan ünlü şarkıcı Alişan'ın sır gibi sakladığı sevigilisi Eda Erol, izdivaç programı sunucusu Esra Erol'un kardeşi çıktı. Alişan- Eda Erol çifti önceki akşam Galatasaray - Fenerbahçe derbisini izledi.

Eda Erol kimdir? Alişan, o geceden fotoğrafları sosyal medyadan Eda Erol’un yüzünü saklayarak paylaşmıştı. Ancak ikilinin ilişkisi kısa süre sonra basına sızdı. Alişan konuyla ilgili “Ne diyeyim gizli kalmıyor hiçbir şey” derken Eda Erol ise “Haber doğrudur” demekle yetindi.

Alişan- Eda Erol birlikteliğinin ilk sinyalini ünlü sunucu Ece Erken vermişti. Erken; “Esra (Erol) ve ben duruma el attık. Evlilik yolunda adımlar atılıyor. Aileler de tanıştı. Yakında kız isteyeceğiz” demişti. Peki, Alişan ile evlilik yolunda ilerlediği konuşulan Eda Erol kimdir?, Eda Erol kaç yaşında?, Eda Erol'un mesleği ne?

TTTTE

EDA EROL KİMDİR?

Eda Erol kimdir? 1986 doğumlu olam Eda Erol, İzdivaç programı sunucusu Esra Erol’un kız kardeşidir. Televizyonda ilk ekran deneyimini 1 yıl önce 46 Yok olan dizisiyle adını duyduğumuz Eda Erol, Sinoplu anne ve göçmen babanın son kızıdır. Emekli polis memuru olan babasının İstanbul'a geldikten sonra Neşe Erberk ajansa kayıt ettirdiği Eda Erol, Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünden mezun olmuştur. İlk filmi Stajyer Mafya sonrası 46 dizisinde rol aldı.

Yorum Ekle
Yukarı Git