Fenerbahçe'yi ziyaret ettiler, yüzlerini gizlediler!

Fenerbahçe'yi ziyaret ettiler, yüzlerini gizlediler!

25

İstanbul

Fenerbahçe'yi ziyaret ettiler, yüzlerini gizlediler!

Fenerbahçe'yi ziyaret ettiler, yüzlerini gizlediler!, Fenerbahçe'yi ziyaret ettiler, yüzlerini gizlediler!
Süper Lig'de Çaykur Rizespor ile karşılaşmak için Rize'de otelde konaklayan Fenerbahçeli futbolcuları ziyaret eden bir grup öğrenci çekildikleri fotoğraflarda yüzlerini gizleyip sosyal medyaya öyle koydular! 27.11.2016
Fenerbahçe'yi ziyaret ettiler, yüzlerini gizlediler!

Trabzon'da bulunan Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde (KTÜ) öğrenim hayatını sürdüren bir grup öğrenci, Çaykur Rizespor maçı öncesi Fenerbahçe Futbol Takımı'nı ziyaret etti.

Sarı lacivertli takımın Trabzon'da kaldığı otele giden KTÜ GFB grubu üyesi bir grup öğrenci, daha önce gerek sosyal medya gerek sosyal medya olsun tartışmaları gözönünde bulundurarak ilginç bir paylaşıma imza attı.

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk ile ziyaretten fotoğraf paylaşan KTÜ GFB grup üyeleri, "Rize deplasmanı için Trabzon'a gelen Fenerbahçemizi konakladığı otelde ziyaret ettik" ifadelerine yer verirken yüzlerini emoji ile kapatıp kimliklerini gizlemeleri dikkat çekti.

KTÜ'lü öğrencilerin bu hareketi sosyal medyada büyük yankı uyandırırken birçok espriye neden oldu.

DAHA ÖNCE SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMUŞLARDI

Hatırlanacağı üzere Trabzon'da 2012 yılında Fenerbahçe kafilesini ziyaret eden öğrenciler, yüzleri açık fotoğraf paylaşmışlardı. Sosyal medyada yayılan bu fotoğraf nedeniyle daha sonra çok sayıda tehdit mesajı aldıklarını iddia eden öğrenciler Trabzon Adliyesine giderek kendilerini tehdit edenler hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Yeniden böyle bir durumun yaşanmamasına adına KTÜ'lü öğrencilerin bu şekilde bir paylaşım yaptığı kaydediliyor.

Yorum Ekle
Yukarı Git