FETÖ'nün en çok korkutuğu program! Sizin bilgisayaranızda da yük

FETÖ'nün en çok korkutuğu program! Sizin bilgisayaranızda da yüklü...

29

İstanbul

FETÖ'nün en çok korkutuğu program! Sizin bilgisayaranızda da yüklü...

FETÖ'nün en çok korkutuğu program! Sizin bilgisayaranızda da yüklü..., FETÖ'nün en çok korkutuğu program! Sizin bilgisayaranızda da yüklü...
Fetullahçı Terör Örgütü, mensuplarına dünyanın en çok aktif şekilde kullanılan programlarının başında gelen Microsoft'un "Word" isimli programının kullanılmasını yasaklamış... 28.11.2016
FETÖ'nün en çok korkutuğu program! Sizin bilgisayaranızda da yüklü...

Uşak Cumhuriyet Basşavcılığı'nın yürüttüğü FETÖsoruşturması kapsamında tanık olarak olarak ifade veren İ.O, öğrencilik ve 'abilik' döneminde katıldığı 'cemaat' toplantılarına dair bilgi ve gözlemlerini anlattı.

İ.O katıldıkları özel toplantılarda kendilerine güvenlik dersleri verildiği ve elektronik casuslukla ilgili konularda uyarıldıklarını da anlattı.

İşte İ.O'nun ifadesinden o bölümler:

'WORD KULLANMAYIN!'

'"Etüt merkezi sorumlusu olarak her Pazar günü İzmir ili Bornova ilçesine cemaatin bir yurduna toplantıya gidiyordum. Yurdun ismini şu an hatırlamıyorum. Ege Üniversitesinin arka kısmında üniversite öğrencilerinin kaldığı bir yurttu. Burada tüm Ege bölgesi etüt merkezi sorumluları olarak toplanıp, haftalık raporlarımızı sunardık. Bize burada güvenlikle ilgili dersler verirlerdi.

HARDDİSKLERİ GÖMMÜŞLER!

'Örneğin: Laptop kullanımında iki laptop kullanmamızı cemaat işleri için kullandığımız laptop’u asla internete bağlamamamız gerektiğini çünkü WORD programının en büyük casus program olduğunu anlatırlardı. Hatta o yıl içinde bizden bütün Laptopların hard disklerini söküp aldılar ve yeni laptop hard diski verdiler bu hard diskleri de gömdüklerini bize söylemişlerdi.

Yorum Ekle
Yukarı Git