Galatasaraylı Sabri kaza yaptı!

Galatasaraylı Sabri kaza yaptı!

24

İstanbul

Galatasaraylı Sabri kaza yaptı!

Galatasaraylı Sabri kaza yaptı!, Galatasaraylı Sabri kaza yaptı!
Galatasaray’da uzun yıllardır forma giyen futbolcu Sabri Sarıoğlu, dün trafikte bir kamyonla çarpıştı ve kaza yaptı. 27.04.2017
Galatasaraylı Sabri kaza yaptı!

Futbolcu Sabri Sarıoğlu aracıyla seyir halindeyken, kamyonu görmedi ve talihsiz bir kaza atlattı, futbolcunun kazayı yara almadan atlatması sevindirdi. Kamyon şoförünün "Sabri reisimin değeri önemli, aracın değeri önemli değil" demesi futbolcuyu güldürdü.

d6ee1ca3e89c212247d97c537211040c

Sabri Sarıoğlu, trafikte bir kamyonla çarpıştı ve kaza yaptı. Galatasaray'ın uzun yıllardır formasını giyen Sabri Sarıoğlu, aracıyla trafikte giderken talihsiz bir kazaya karıştı. Show TV'nin özel haberine göre Sabri Sarıoğlu, kamyonla çarpıştı.

SABRİ SARIOĞLU KAMYONLA ÇARPIŞTI

Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu, bugün (Çarşamba) günü aracıyla trafikte giderken talihsizlik yaşadı. Trafik kazası yapan Sabri Sarıoğlu, kazayı yara almadan atlattı.

Show TV'nin haberine göre Sabri Sarıoğlu kamyonu görmedi ve şanssız bir kaza yaşadı. Kazanın ardından iki taraf zabıt tuttu.

Kamyon şoförü kaza sonrasında "Sabri reisimin değeri önemli, aracın değeri önemli değil" açıklamasını yaptı.

Sabri Sarıoğlu ise zabıt tutulduğu sırada mikrofona "Olur böyle şeyler, arabanın değeri önemli değil. Cana geleceğine mala gelsin." dedi.

Yorum Ekle
Yukarı Git