Gebze Belediyesi Vatandaşın Yanında

Gebze Belediyesi Vatandaşın Yanında

26

İstanbul

Gebze Belediyesi Vatandaşın Yanında

, Gebze Belediyesi Vatandaşın Yanında
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in talimatları doğrultusunda Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından her gün düzenli olarak ev ziyaretleri gerçekleştiriliyor. Hizmet timi yaşlı vatandaşların fatura ödemelerine, market alışverişlerine, berber ihtiyaçlarından, bakımına kadar tüm ihtiyaçlarıyla yakından ilgileniyor 06.04.2018
Gebze Belediyesi Vatandaşın Yanında

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in talimatları doğrultusunda Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından her gün düzenli olarak ev ziyaretleri gerçekleştiriliyor. Yaşlı vatandaşların fatura ödemelerine, market alışverişlerine, berber ihtiyaçlarından, bakımına kadar tüm ihtiyaçlarıyla ilgilenen hizmet timi; acil ihtiyaçlı ailelere gıda kolisi de hediye ederek hem gönül hem de hayır duası alıyor. Tespit edilen yaşlı, hasta, yatalak ve engelli vatandaşların ihtiyaçları dinlenerek talepleri alınarak en kısa süre içerisinde yerine getiriliyor. Ayrıca evlerinden çıkamayan engelli vatandaşların ‘Engelli Nakil Aracı’ ile hastane ve kamu kurumlarına nakli gerçekleştiriliyor.

HİZMET TAKDİR GÖRÜYOR

Ev ziyareti hizmetinden yararlanan görme engelli 85 yaşındaki Cemal Şahin yıllardır yalnız yaşıyor. Tüm ihtiyaçlarıyla ilgilenilen Cemal Amca, belediyenin bu hizmetinden çok memnun olduğunu belirtti. Cemal Amca, “Allah bu hizmette emeği geçen herkesten razı olsun. Hükümetimiz, belediyemiz her türlü yardımı ve hizmeti eksiksiz yapıyor. Belediye Başkanımız Adnan Köşker ve ekibine de her gün dua ediyorum” dedi.

Yorum Ekle
Yukarı Git