Gebze İyi Partide mahalle başkanları atandı

Gebze İyi Partide mahalle başkanları atandı

27

İstanbul

Gebze İyi Partide mahalle başkanları atandı

, Gebze İyi Partide mahalle başkanları atandı
İYİ Parti Kurucular Kurulu ve Genel İdare Kurulu Üyesi aynı zamanda 24.Dönem Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, İyi Parti Gebze ilçe Başkanlığında, atanan mahalle başkanlarının yetki belgesini verdi. 11.03.2018
Gebze İyi Partide mahalle başkanları atandı

İYİ PARTİ GEBZE’DE MAHALLE BAŞKANLIKLARI HIZLA ATANMAYA BAŞLANDI.

İYİ Parti Kurucular Kurulu ve Genel İdare Kurulu Üyesi aynı zamanda 24.Dönem Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, İyi Parti Gebze ilçe Başkanlığında, atanan mahalle başkanlarının yetki belgesini verdi.

İyi Parti Gebze, kurucular kurulu yönetimin ardından hemen kongreye gitmiş, 11 Şubat ‘ta yapılan 1 olan kongre ile seçilmiş ilçe yönetim çalışmalarına start vermiş, önce kendi içinde görev dağılımı ardından parti içi eğitimlere ve programlara başlamıştı.

İyi Parti Gebze Teşkilatlardan sorumlu başkan yardımcısı Murat Kurt başkanlığında Mahalle temsilciliklerinin kurulması için titiz bir çalışma yürüten birim, Osman Yılmaz, Yenikent, Tatlıkuyu, Hacı Halil, Mustafa Paşa ve Mevlana mahallesi, mahalle temsilcilikleri başkanları atanması yapıldı.

Osman Yılmaz Mahallesine Birol Karalı, Tatlıkuyu mahallesine Melek Meriç, Yenikent mahallesine Esengül Aktaş, Hacı halıl Mahallesine Deniz Ünlü, Köşklüçeşme mahallesine Yücesoy Bozkurt, Mustafa Paşa Mahallesine Yılmaz Aral, Mevlana Mahallesine Yusuf Işıklı getirilirken, 7 mahalleden oluşan Beylikbağı bölgesine Beylikbağı Bölge koordinatörü olarak Ayhan Şahin’nın ataması yapıldı.

İYİ Parti Kurucular Kurulu ve Genel İdare Kurulu Üyesi aynı zamanda 24.Dönem Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, titiz çalışmalar sonucu atanana mahalle başkanlarının, yetki belgesini vererek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Yorum Ekle
Yukarı Git