Gebze Özdem Peyzaj Fidanlık

Gebze Özdem Peyzaj Fidanlık

13

İstanbul

Gebze Özdem Peyzaj Fidanlık

Gebze Özdem Peyzaj Fidanlık, Gebze Özdem Peyzaj Fidanlık
Gebze Özdem Peyzaj ve Fidanlık Hizmetlerimiz:Bahçe Bakımı Özel Ağaçlandırma Kilit-Bordur-Parke Taşı Çevre Düzenleme Park Bahçe Yapımı Otomatik Sulama Çocuk Parkı Havuz-Şelale Yapımı İç-Dış Mekan Bitkileri Aşılı Meyve Fidanları Toprak-Gübre Temini Plan-Proje 17.03.2019
Gebze Özdem Peyzaj Fidanlık

1980'lerde Aile büyüklerimizin orman alanlarında rehabilite ve boş arazilerin ağaçlandırılması çalışması ile başlayan hikayemiz bugün özel ağaçlandırma sahaları, peyzaj ve bahçe bakım uygulamaları, otomatik sulama sistemleri, sert zemin ve hazır çim uygulamaları, iç ve dış mekan bitkileri ile aşılı sertifikalı meyve fidanı satışları toprak ve gübre temini ile danışmanlık hizmetleri gibi birçok alanda etkin ve verimli bir şekilde devam etmektedir.

Bu aşamada 20 İlde çeşitli dev kurumları ve belediyelerle anlaşmalı olarak yürütmüş olduğumuz yüzden fazla tamamlanmış projemiz bulunmaktadır. 2010 yılında Gebze Şehitlik Mezarlığı karşısında 2. dönümlük alanda kurulan fidanlığımızın bugün profesyonel faaliyetlerini sürdürüyor olmasındaki temel sebep bu sektörün çıraklığından geliyor oluşumuz.

Amacımız ve hedefimiz daima bu alanda yerleşerek büyümek, insanlığa hizmet ederken doğaya da katkı sağlıyor olduğumuzu bilerek çalışmaktır. En büyük gururumuz, işimizi severek yapıyor oluşumuzun da temel sebebi budur.

İnsana hizmet verirken doğaya zarar vermiyor olmak, bilhassa onu canlandırıyor, tazeliyor olmak bizim yalnızca işimizin değil yaşam amacımızında en değerli parçasıdır. Bu doğrultuda misyonumuz giderek betonlaşan şehir yaşamlarının yeşilden kopuk devam etmesinin önüne geçerek gelecek nesillere bırakacağımız bu dünyada bize emanet edilene sahip çıkmak ve daha yaşanabilir ortamlar tesis etmektir.

Çünkü biliriz ki doğa, insansız da var olabilir ancak insanlar doğasız, yeşilsiz var olamazlar. Sektörde sürekliliğimizi sağlayan esas aldığımız temel değerler Verimlilik,Yenilikçilik, Dürüstlük, Şeffaflık, Dinamik çalışma, Çevre ve Kültürel değerlere duyarlılıktır.

Gebze Özdem Peyzaj ve Fidanlık Hizmetlerimiz:

Bahçe Bakımı

Özel Ağaçlandırma

Kilit-Bordur-Parke Taşı

Çevre Düzenleme

Park Bahçe Yapımı

Otomatik Sulama

Çocuk Parkı

Havuz-Şelale Yapımı

İç-Dış Mekan Bitkileri

Aşılı Meyve Fidanları

Toprak-Gübre Temini

Plan-Proje

Gebze Özdem Peyzaj ve Fidanlık İletişim Adres

Güzeller Mahellesi 1731 Sokak No:25 Gebze Şehitlik Mezarlığı karşısında

GSM: 0533 013 53 60

Yorum Ekle
Yukarı Git