Gebze’ye bahar gelecek

Gebze’ye bahar gelecek

13

İstanbul

Gebze’ye bahar gelecek

, Gebze’ye bahar gelecek
CHP Gebze Belediye Başkan Adayı Avukat Recep Dursun mahalle çalışmalarına devam ediyor. Başkan Adayı Recep Dursun’un son adresi Barış Mahallesi oldu. 28.01.2019
Gebze’ye bahar gelecek

CHP Gebze Belediye Başkan Adayı Avukat Recep Dursun mahalle çalışmalarına devam ediyor. Başkan Adayı Recep Dursun’un son adresi Barış Mahallesi oldu. CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz’ın da katılımıyla mahallelilerle bir araya gelen Dursun, “Mutlu ve huzurlu günlere kavuşacağız.” dedi.

ÇALIŞMAYA DEVAM

CHP Gebze Belediye Başkan Adayı Avukat Recep Dursun gece gündüz demeden Gebze halkıyla bir araya geliyor. Önceki gün gerçekleştirilen programla Barış Mahallesinde seçim çalışmalarını sürdüren Başkan Adayı Recep Dursun, çalmadık kapı bırakmadı. CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz ve Gençlik kolları üyeleriyle beraber Barış Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Adayı Dursun’a mahalleliler tam destek verdiler.

DEĞİŞTİRMEK ELİMİZDE

Barış Mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla buluşan Başkan Adayı Dursun, yaşanabilir ve güzel bir Gebze için kolları sıvadıklarını bu anlamda herkesten destek beklediklerini kaydetti. Dursun, “Değişim elimizde. Değiştirmek elimizde. Vatandaşını seven, onlara zorluk çıkarmayan, dert dinleyip sorun çözen anlayışımızla, yaralara merhem olacağız. Martın sonundaki bahar için hep beraber çalışıyoruz, bu hedefte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

BEN ÇOK UMUTLUYUM

Gencinden yaşlısına kadınından erkeğine kadar herkesin huzur içinde yaşadığı bir Gebze hayal ettiklerini belirten Başkan Adayı Dursun, “Her anlamda huzursuz bir kent var. Sorunların olduğu yerde insanların gülmesi mutlu olması imkânsız. Önce mutlu olacağız. Hep beraber yaşayacağız. Kentimizin sorunlarını beraber belirleyip, hep beraber çözeceğiz. Ben çok umutluyum. Kışın sonu bahar olacak. Kenetlenen, birbirine sarılan bir Gebze olacak” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle
Yukarı Git