Gülben Ergen ve Erhan Çelik neden boşanıyor, neden ayrılıyor?

Gülben Ergen ve Erhan Çelik neden boşanıyor, neden ayrılıyor?

21

İstanbul

Gülben Ergen ve Erhan Çelik neden boşanıyor, neden ayrılıyor?

Gülben Ergen ve Erhan Çelik neden boşanıyor, neden ayrılıyor?, Gülben Ergen ve Erhan Çelik neden boşanıyor?
Şarkıcı Gülben Ergen ve gazeteci Erhan Çelik çiftinin 2 Aralık'ta anlaşmalı olarak boşanacağı öğrenildi! Peki Gülben Ergen ve Erhan Çelik neden boşanıyor? 21.11.2016
Gülben Ergen ve Erhan Çelik neden boşanıyor, neden ayrılıyor?

GÜLBEN ERGEN VE ERHAN ÇELİK NEDEN BOŞANIYOR?

Bundan iki yıl önce Şirince’de dünya evine giren Gülben Ergen ve Erhan Çelik çifti boşanma kararı aldı. Erhan Çelik’in sosyal medya hesabından yaptığı duyuru ile netlik kazanan bu ayrılık konusu mahkemeye taşınmak için gün sayıyor. 2 Aralık’ta ilk davaları görülecek olan çiftin herhangi bir sorun çıkmazsa ilk duruşmada boşanacakları konuşuluyor. Bu sürpriz ayrılığın ardında Gülben Ergen’in bir iş adamı ile aşk yaşadığı iddiaları da gündeme geldi.

GÜLBEN ERGEN’DEN İHANET İDDİALARINA YANIT

Sosyal medya hesabından Erhan Çelik’i takip etmeyi bırakan Ergen, sonrasında birlikte çekilmiş fotoğraflarını sildi. Erhan Çelik de Gülben Ergen’le olan fotoğraflarını silerek takibi bıraktı. Ergen, Erdoğan’dan olan çocuklarıyla yurt dışına çıktı. İkili arasında bu gelişmeler yaşanırken, magazin kulislerinde evliliğin bir ihanet yüzünden bittiği haberleri yapıldı.

Konuyla ilgili Renkli Sayfalar programına açıklama yapan Ergen, şunları söyledi: “Ne demek bu ne demek, yıllardan beri bunları söyleyen ben evliyken bile ihanet iddialarını dile getirenlere cevap vermedim. Ben evliliğimin bitiyor olmasının üzüntüsü içindeyim. Evlatlarımla bu üzüntüyü atlatmak adına bir tatile çıkıyorum.” Gülben Ergen ve Erhan Çelik’in boşanma nedeni olarak çocukları gösterildi.

ERHAN ÇELİK EVDEN AYRILIRKEN BAKIN NE ALMIŞ?

Erhan Çelik, ayrılık kararı aldıktan sonra İstinye’de birlikte yaşadıkları evden ayrılmış. Bu ayrılma sırasında Çelik evden sadece üç şey almış; bunlar da Atlas, Ares ve Güney’e ait tişörtler olmuş.

Yorum Ekle
Yukarı Git