Gün doğumunu seyrederken hayata veda etti

Gün doğumunu seyrederken hayata veda etti

20

İstanbul

Gün doğumunu seyrederken hayata veda etti

, Gün doğumunu seyrederken hayata veda etti
Sabahları Teras balkonunda güneşin doğuşunu seyreden Elif, hayata veda etti. 20.09.2017
Gün doğumunu seyrederken hayata veda etti

Kocaeli’nin Gebze ilçesi İnönü mahallesi 1976 /2 sokak üzerinde bulunan 2 katlı binanın teras katında her sabah Güneşin doğuşunu seyretmek için balkon kenarında bulunan mermere oturduktan sonra dengesini kaybederek beton zemine düşen Elif Kuru’yu (22) Gebze de bulunan özel bir hastaneye kaldırdılar.

Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata tutunamayan Elif Kuru (22) Çevresinde Sokak hayvanlarına yardım eden birisi olarak tanınan Elif’in ailesi biz elifi kaybettik ama oda ben insanlara yararlı olmak için bir şeyler yapman gerekiyor dediği öğrenildi.

Bunun Üzerine Elif’in Babası Bahri Kuru’’ kızım başka çanlarda yaşasın bir nebze de olsun acımız diner, belki kızımın organlarını alan kişilere de sarılıp hasret gideririz’’ dedi.

Kuru Ailesinin Büyük kızı olan Elif Kuru (22) Bekardı ve kendini ailesi ve sokak hayvanlarına adayan biri olarak tanınıyordu.

Helalik alınmak üzere Elif Kuru’nun Beyaz gelinlikli tabutu evinin önüne getirildikten sonra helallik alındı ve Dualarla Elif’in tabutunun başında sevenleri beyaz çiçeklerle ve dualarla karşıladılar.

Bayanlar Elif’in tabutunu omuzlarında cenaze aracına kadar taşıdılar.

DSC_0016

İnönü mahallesinde bulunan Mevlana Camiinde kılınan öğlen namazının ardından cenaze namazı kılındı. Sevenleri son yolculuğa uğurladılar.

Gebze Asri mezarlığında defin edildi. Elif 5 kişiye hayat verecek Kalbi Gözleri Böbrekleri ve Kara ciğeri bağışlandı.

Yorum Ekle
Yukarı Git