Hasbihal buluşması

Hasbihal buluşması

7

İstanbul

Hasbihal buluşması

,
Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’nin Hasbihal Buluşmaları adı altında farklı bir halkla ilişkiler projesine imza attığı toplantılar anne çocuk kulüplerinde devam ediyor. 1 Yılda 40 Bin vatandaşla Hasbihal Buluşmaları’nda bir araya gelen Demirci, her kesime ulaşarak vatandaşların taleplerine, öneri ve isteklerine birinci elden cevap veriyor. 24.10.2018
Hasbihal buluşması

“Çayırova’nın 4,5 Yıldaki Kazanımları Göz Dolduruyor”

1 yılda binlerce vatandaşlarla bir araya gelerek Çayırova’nın değişimini anlatan, vatandaşların taleplerini dinleyerek, yapılan yatırımların halk nezdindeki olumlu yada olumsuz sonuçlarını birinci elden ölçen Belediye Başkanı Şevki Demirci, önemli bir halkla ilişkiler projesi olan Hasbihal Buluşmaları’na anne çocuk kulüpleriyle devam ediyor. Yeni eğitim öğretim dönemi ile birlikte kaldığı yerden devam eden Hasbihal Buluşmaları’nda çalışmaları vatandaşlarla paylaşan Demirci, talepleride dinliyor.

Çayırova’nın 4,5 yılda kazandığı yatırımları ve bu yöndeki hızlı gelişimini aktaran başkan Demirci, değişen, gelişen ve büyüyen bir kent olma yolunda ilerlediklerini söyledi. İlçenin tüm eksikliklerini yerine getirecek bir sistemle hizmet ettiklerini ifade eden Demirci, eğitimden sağlığa, altyapıdan üstyapıya, ulaşımdan çevreye ve daha birçok alandaki hizmetleri vatandaşlarla paylaşıyor.

Demirci, “1 Yılda 40 Bin Vatandaşımızla Buluştuk”

Hasbihal Buluşmalarının vatandaşlarla birebir istişare ve bilgilendirme olduğunu hatırlatarak 1 yılda 40 bin vatandaşla bir araya geldiklerini belirten Belediye Başkanı Şevki Demirci, “Halkla ilişkiler alanında önemli bir adım olan Hasbihal Buluşmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Geçtiğimiz yıl başlattığımız bu projemiz sayesinde 40 bin vatandaşıma çalışmalarımızı anlattık. Onların fikirlerini ve taleplerini aldık. Bu çalışmada 2017 yılından itibaren öğretmenlerimiz, derneklerimiz, esnaflarımız, sağlık çalışanlarımız, anne-çocuk kulüpleri, bilgievleri ve gençlik merkezlerimizdeki velilerimiz ile bir araya geldik. Yeni döneme ise geçtiğimiz haftalarda yine anne-çocuk kulüplerimizle başladık.” dedi.

Yorum Ekle
Yukarı Git