Hollywood yıldızı intihar etti

Hollywood yıldızı intihar etti

15

İstanbul

Hollywood yıldızı Lisa Lynn Masters intihar etti

Hollywood yıldızı intihar etti, Hollywood yıldızı intihar etti
Hollywood yapımı dizi ve filmlerde rol alan 52 yaşındaki dünyaca ünlü oyuncu Lisa Lynn Masters, Peru'da kaldığı otel odasında kendini asarak intihar etti. 18.11.2016
Hollywood yıldızı Lisa Lynn Masters intihar etti

Depresyonla mücadele eden Lisa Lynn Masters (52), Peru'da kaldığı otel odasının tuvaletinde kendisini asarak intihar etmiş halde bulundu.

New York şehrinin Brooklyn semtinde doğan ünlü aktris Gossip Girl (Dedikoducu Kız), Ugly Betty, Law& Order: Special Victims Unit gibi televizyon dizilerinde ve Stepford Kadınları gibi sinema filmlerinde rol almıştı.

OTEL ODASINDA, AKIL SAĞLIĞINA İLİŞKİN İKİ MEKTUP BULUNDU

Ünlü aktrisin cenazesinin Amerika'ya getirilmesi için 'GoFundMe' sitesinde bağış sayfası açan bir arkadaşının açıklamasına göre, Lisa Lynn'in kocası William Brooks ölüm haberini alınca şok geçirdi.

Otoriteler, Peru'nun başkenti Lima'da yer alan Nuevo Mundo Hotel'deki odasında ünlü aktrisin akıl sağlığına ilişkin açıklamaların yer aldığı iki mektubun bulunduğunu bildirdi.

Lisa Lynn, son olarak Netflix'in 'Unbreakable Kimmy Schmidt' adlı dizisinde ilişki terapistini canlandırdığı bir rolde oynuyordu.

Yorum Ekle
Yukarı Git