İş Adamlarından Doğan'a Ziyaret

İş Adamlarından Doğan'a Ziyaret

25

İstanbul

İş Adamlarından Doğan'a Ziyaret

, İş Adamlarından Doğan'a Ziyaret
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, kısa adı MARİMDER olan Marmara İşadamları ve Müteahhitleri Derneği Genel Başkanı Zeki Gedikoğlu’nu makamında ağırladı. 20.12.2017
İş Adamlarından Doğan'a Ziyaret

Dernek yönetim kurulu üyeleri Aydın Öztürk, Yüksel Yıldırım, Ramazan Öztürk ve Aydın Yücel’in de yer aldığı ziyarette başta ülke ekonomisi ve iş dünyası olmak üzere çeşitli konularda görüş alış verişinde bulunuldu.

İZMİT’TE ÖRNEK ÇALIŞMALAR YAPILIYOR

Marmara İşadamları ve Müteahhitleri Derneği Genel Başkanı Zeki Gedikoğlu ziyarette yaptığı açıklamada “ İzmit’te örnek çalışmalar yapılıyor. Başkanımızın performansına ve örnek çalışmalarını taktirle karşılıyoruz. Hem faaliyetlerimiz hakkında bilgi vermek, hem de ilimizde yatırım yapan ve yapmak isteyen Arap işadamları konusunda Başkanımızla istişarede bulunmak istedik” dedi.

ÜLKEMİZE KATMA DEĞER KATAN HERKES BAŞIMIZIN TACI

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da konuklarına ziyaret için teşekkür ederek “ ticaret, iş adamlığı yapmak kolay işler değil, Allah yardımcınız olsun. İzmit Belediyesi olarak sivil toplum örgütlerine her zaman destek olduk. İş, aş ve istihdam sağlayan, ülkemize katma değer katan yasalar çerçevesinde faaliyet gösteren herkes bizim başımızın tacıdır” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle
Yukarı Git