İstanbul'a kar ne zaman yağacak?

İstanbul'a kar ne zaman yağacak?

9

İstanbul

İstanbul'a ne zaman kar yağacak?

İstanbul'a kar ne zaman yağacak?, İstanbul'a ne zaman kar yağacak?
İstanbul'a ne zaman kar yağacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğünden son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada, yurdun büyük bölümünde karla karışık yağmur beklendiği belirtildi. 25.11.2016
İstanbul'a ne zaman kar yağacak?

İstanbul'a kar ne zaman yağacak?

Meteoroloji, İstanbul'a ne zaman kar yağacağı hakkında açıklamada bulundu. Salı gününden itibaren İstanbul soğuk havanın etkisi altına girecek.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden aldığı bilgiye göre, Bursa, Çanakkale, Balıkesir ve Yalova'da bugün 14-16 derece beklenen hava sıcaklıkları, hafta sonunda 16-18 derece arasında olacağı tahmin ediliyor.

Güney Marmara, hafta sonunu ve pazartesi gününü sağanak yağışlı geçirecek. Bursa ve bazı ilçelerinde hafta sonunda 18 dereceye kadar çıkacak hava sıcaklığının, salı günü 9 dereceye düşeceği öngörülüyor.

Hava sıcaklıklarının, Balıkesir'de 17'den 9 dereceye, Çanakkale'de 17'den 7'ye, Yalova'da ise 16'dan 9 dereceye inmesi bekleniyor. Salı günü Eskişehir, Kütahya ve Bilecik'te hava sıcaklıklarının 6-9 derece arasında olması tahmin ediliyor.

İstanbul'a kar ne zaman yağacak?

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün son tahminlerine göre haftaya Salı gününden itibaren sıcaklıklar hızla düşecek. Çarşamba günü İstanbul ve yurdun büyük bölümünde karla karışık yağmur bekleniyor.

Yorum Ekle
Yukarı Git