İşte Beşiktaş'ı bekleyen en büyük tehlike

İşte Beşiktaş'ı bekleyen en büyük tehlike

9

İstanbul

İşte Beşiktaş'ı bekleyen en büyük tehlike

İşte Beşiktaş'ı bekleyen en büyük tehlike, İşte Beşiktaş'ı bekleyen en büyük tehlike
Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde bir üst tura çıkması için Dinamo Kiev deplasmanında kazanması gerekiyor ancak bu o kadar kolay olmayacak. Temsilcimiz Beşiktaş'ı deplasmanda bekleyen bir kar tehlikesi var. 24.11.2016
İşte Beşiktaş'ı bekleyen en büyük tehlike

Şampiyonlar Ligi'ndeki tek temsilcimiz Beşiktaş, bir üst tura çıkmak için son maçında Dinamo Kiev'i yenmek için sahaya çıkacak. Kara Kartal'ı bekleyen en büyük tehlike ise iklim şartları. Beşiktaş'ın deplasmanda oynayacağı Dinamo Kiev maçına kar yağışının damga vurması bekleniyor.

Beşiktaş Benfica karşısında bir puanı son anda kurtararak gruptan çıkmak adına umutlandı. Grubun son maçında iddiasını yitiren Dinamo Kiev'in karşısına çıkacak siyah-beyazlılar, kazanması halinde Benfica-Napoli maçının sonucuna bakmaksızın bir üst tura çıkacak, beraberlikte ise diğer maça göre yine şansı olabilecek. Ukrayna'nın başkentinde 6 Aralık'ta oynanacak kritik mücadele öncesinde en çok merak edilen konu ise Kiev'de o tarihte havanın nasıl olacağı.

İki haftalık bir sürenin kaldığı randevu öncesinde şu an için yapılan hava tahminlerine maç saatinde kar yağışı olasılığı var. 6 Aralık günü Kiev'de en düşük hava sıcaklığı -2 olarak öngörülürken, havanın ise yer yer kar yağışlı olacağı belirtiliyor. Kar yağışının normal kar, zaman zaman ise sulu kar şeklinde olabileceği tahminlere yansıyor.

Orikhovsky: "Beşiktaş maçı da aynı"

Dinamo Kiev orta sahası Pavlo Orikhovsky yaptığı açıklama ile sıradaki maçlarını değerlendirdi. Grupta iddialarını matematiksel olarak kaybetmelerine karşın kendileri için değişen bir şey olmayacağını savunan 20 yaşındaki futbolcu, "Beşiktaş maçı da bizim için aynı Napoli maçı gibi olacak. Biz tüm maçlarını aynı seviyede oynamaya çalışan bir takımız. Her karşılaşma bizim için önemli. Ayrıca seneyi iyi tamamlamak istiyoruz" şeklinde konuştu.

Yorum Ekle
Yukarı Git