İzmir’de balkon çöktü! 2 yaralı…

İzmir’de balkon çöktü! 2 yaralı…

24

İstanbul

İzmir’de balkon çöktü! 2 yaralı…

İzmir’de balkon çöktü! 2 yaralı…, İzmir’de balkon çöktü! 2 yaralı…
İzmir’in Balçova ilçesinde, bir binanın birinci katında yemek yiyen ailenin üzerine üst katın balkonunun çökmesi sonucunda 2 kişi yaralandı. 02.05.2017
İzmir’de balkon çöktü! 2 yaralı…

Kazada üçüncü balkonda oturan Bülent Öven, balkonun çökmesiyle birlikte zemin kata düştü. Olayda akşam yemeğinde olan aileden iki kişi yaralanırken, can kaybının olmaması sevindirdi. Çevredeki vatandaşların, 112 sağlık, İtfaiye ve polis ekiplerine bildirmesiyle olay yerine gelen ekipler ilk müdahaleyi yaptı.

Binanın üçüncü katında oturan 46 yaşındaki Bülent Öven, balkonda olduğu sırada balkon çöktü. Balkonun çökmesi sonucu Öven zemin kata düşerken, o esnada zemin katın balkonunda akşam yemeği yiyen Ali Devran Bektaş (26) ile Mehmet Emin Duyar(40) yaralandı.8298480_1

GÜVENLİK ÖNLEMİ ALINDI

Balkonun beton bloku ikinci katın balkonunda asılı kalırken, olayı gören çevredeki vatandaşlar durumu 112 sağlık, İtfaiye ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine intikal eden polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, ihbar üzerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı müdahalenin ardından Mehmet Emin Duyar ve Bülent Öven Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesine, Ali Devran Bektaş ise İzmir Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

HAYATİ TEHLİKELERİ VAR

Hastaneye kaldırılan yaralılardan Öven ve Bektaş’ın hayati tehlikesinin olduğu öğrenildi. Balkonun çöktüğü sırada mahallede olduğunu belirten Hebur Cura, "Büyük bir gürültü oldu. Önce kavga var zannettik. Geldik baktım balkon çökmüş. Yaralılara müdahale ettik. Su verdik, inşallah iyi olurlar" dedi.

Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Yorum Ekle
Yukarı Git