Jabbar Din O Ses Türkiye'ye damga vurdu!

Jabbar Din O Ses Türkiye'ye damga vurdu!

23

İstanbul

Jabbar Din O Ses Türkiye'ye damga vurdu!

Jabbar Din O Ses Türkiye'ye damga vurdu!, Jabbar Din O Ses Türkiye'ye damga vurdu!
TV8 ekranlarının vazgeçilmezi O Ses Türkiye'de Kenyalı Abdul Jabbar Din fırtınası esti... O Ses Türkiye'de Eminem'in Lose Youself parçasını söyleyen Abdul Jabbar Din, dinleyenleri kendine hayran bıraktı. Sevilen hobeti üzerine Kenyalı Abdul Jabbar Din, bir de Duman'ın Bekle dedi gitti parçasını seslendirdi. 27.11.2016
Jabbar Din O Ses Türkiye'ye damga vurdu!

O Ses Türkiye sahnesinde jüri üyelerini kendine hayran bırakan Kenyalı Abdul Jabbar Din, performansı ve Türkçe'siyle alkış aldı. Abdul Jabbar Din'in performansına jüri üyelerinden Hadise, Gökhan/Hakan ve Murat Boz döndü.

24 yaşındaki Kenyalı Jabbar Din, Türkiye'ye eğitim için gelmiş ve İstanbul Üniversitesi'nde okumuş. Okulunu tamamlayan Abdul Jabbar Din, Kenya'ya geri dönmeyi planlarken O Ses türkiye yarışmasına katılmış.

Copy SHARE LINK TO THIS PLAYER:

ABDUL JABBAR DİN'DAN 'DUMAN' PERFORMANSI

O Ses Türkiye stüdyosunda sıcak hava estiren yarışmacı Abdul Jabbar Din, Türkçe şarkı istenmesi üzerine Duman'dan söyleyebileceğini belirtti.

Abdul Jabbar Din, Duman'ın "Bekle dedi gitti" parçasını başarılı bir şekilde seslendirdi. Abdul Jabbar Din'in "Bekle dedi gitti" performansıyla

ABDUL JABBAR DİN KİMİ SEÇTİ?

Abdul Jabbar Din, sahneden gösterdiği performansına dönen jüri üyeleri Hadise, Gökhan/Hakan ve Murat Boz'dan Gökhan/Hakan ikilisini seçti. Abdul Jabbar Din kimi seçti?

Yorum Ekle
Yukarı Git