Kaçak Döküme Zabıta Engeli

Kaçak Döküme Zabıta Engeli

23

İstanbul

Kaçak Döküme Zabıta Engeli

, Kaçak Döküme Zabıta Engeli
Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Çevre Kontrol ve Denetim ekipleri, ilçe sınırları içerisinde gerçekleştirilen kaçak dökümleri sıkı takip ediyor. Zabıta ekipleri, kaçak döküm yapan kişi ve şirketlere ulaşarak Kabahatler Kanunu çerçevesinde cezalandırılmasını sağlıyor. 27.03.2018
Kaçak Döküme Zabıta Engeli

Kartepe ilçesinde belediye zabıta ekipleri, kaçak dökümleri önüne geçmek adına yoğun ve titiz bir çalışma sergiliyor. İlçe genelinde belirlenen hafriyat alanları dışındaki bölgelere hafriyat ve inşaat atığı dökenlere göz açtırmadıklarını belirten Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürü Ali Özbayraklı, “Önemli bir geçiş merkezi olan ilçemizde çevre kirliliği oluşmaması adına ekiplerimiz denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Kaçak dökümle ilgili arkadaşlarımız titizlikle konu üzerinde hassas bir çalışma yaparak atıkları dökenleri tespit ediyorlar. Çevre kirliliğinin önüne geçmek için denetimlerimizi 7/24 sürdürüyoruz. İzinsiz döküm yaparak çevre kirliliğine sebep verenlere de Kabahatler Kanunu çerçevesinde cezai müeyyideler uyguluyoruz. Tespit edilen kişi ve kurumlar gerekli izinleri almak üzere hafriyatın kaldırılması ve idari yaptırımlar uygulanmak üzere Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Hafriyat Şube Müdürlüğü’ne havale ediliyor” dedi.

Kartepe ilçesinde çevre kirliliği oluşturan olumsuzluklarla mücadele konusunda Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’den aldığı destekle Zabıta Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını özveriyle aralıksız devam ettiriyor.

Yorum Ekle
Yukarı Git