Kapalı Semt Pazarları Büyük İlgi Görüyor

Kapalı Semt Pazarları Büyük İlgi Görüyor

24

İstanbul

Kapalı Semt Pazarları Büyük İlgi Görüyor

, Kapalı Semt Pazarları Büyük İlgi Görüyor
Çayırova Belediyesi’nin cadde ve sokaklarda kurulan pazarların yerine modern ve düzenli bir alışveriş ortamı oluşturma adına yaptığı Kapalı Semt Pazarları yoğun ilgi görüyor. 24.05.2018
Kapalı Semt Pazarları Büyük İlgi Görüyor

Çayırova Belediyesi’nin cadde ve sokaklarda kurulan pazarların yerine modern ve düzenli bir alışveriş ortamı oluşturma adına yaptığı Kapalı Semt Pazarları yoğun ilgi görüyor. Akse ve Cumhuriyet Mahallelerinde yapımı tamamlanarak hizmete sunulan Semt Pazarları tam donanımlı olarak hizmet veriyor. Ayrıca pazarlar Kurban Bayramlarında kurban kesim yeri olarakta çalışmasını sürdürüyor.

Pazarlara Ulaşım Ücretsiz

Yaptığı her bir yatırımla bölgede model olma yolunda ilerleyen Çayırova Belediyesi, Kapalı Semt Pazarlarıyla da övgü almayı sürdürüyor. Hem pazarcı esnafına kolaylık hem de alışverişlerini yapan vatandaşlara sağlıklı bir ortam sunma adına başlatılan Kapalı Pazar hamlesinde kısa bir sürede 2 Kapalı Semt Pazarını hizmete sunan kurum, pazarlara ulaşım noktasında da ücretsiz servis imkanı getirdi.

Haftanın belirli günlerinde hem Cumhuriyet hem de Akse Mahallelerinde kurulan semt pazarları Zabıta ekiplerince titizlikle takip edilirken, yine belediye ekiplerinin çalışmaları sonrasında temiz ve hijyenik bir ortamda kuruluyor. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan pazarlarda kafeterya, bebek bakım odaları, mescit, zabıta noktaları, idari bölümler ve otoparkta yer alıyor. Cadde ve sokak aralarında kurulan pazarların yerini alan Kapalı Semt Pazarları, daha modern ve konforlu yönleriyle Çayırova’lıların sıkıntılı ortamda alışverişlerine son vererek, rahat ve sağlıklı koşullarda alış veriş imkanı sağlıyor.

Yorum Ekle
Yukarı Git